Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z biologii - genetyka i biotechnologia

Premiera: Kurs Korepetycje z biologii - genetyka i biotechnologia


Kurs Korepetycje z biologii - genetyka i biotechnologia

Opanuj materiał z genetyki i biotechnologii, a także przećwicz go solidnie rozwiązując typowe zadania z arkuszy maturalnych, kartkówek i egzaminów. Upewnij się, że żadne zadanie z biologii Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej
Przed Tobą matura, kartkówka, kolokwium lub egzamin z biologii, a Ty boisz się, że możesz polec na pytaniach z genetyki i biotechnologii? Chcesz dobrze zrozumieć tematy takie jak krzyżówki genetyczne czy ekspresja genów i nauczyć się rozwiązywać z nich zadania? Szukasz korepetycji, które pozwolą Ci uczyć się w Twoim własnym tempie, bez wychodzenia z domu?

Ten Kurs Korepetycje z biologii - genetyka i biotechnologia na pewno Ci pomoże. Został on zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci maksimum potrzebnych informacji w jak najkrótszym czasie. Dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o budowie kwasów nukleinowych, ekspresji genów czy zasadach dziedziczenia.

Zobaczysz, czym jest genom i jakie techniki biologii molekularnej są stosowane współcześnie. Nauczę Cię również, jak rozwiązywać różne rodzaje krzyżówek genetycznych i analizować rodowody. Zdobędziesz wiedzę na temat mutacji genetycznych oraz ich wpływie na zdrowie i choroby.

Dowiesz się więcej o zastosowaniach i technikach wykorzystywanych w biotechnologii. Na przykład jak sklonować owcę, dlaczego w GMO jest tyle kontrowersji i nie tylko. Przejdziesz przez niezbędną teorię, ale również wiele praktycznych zadań, które przygotują Cię nie tylko do ważnych egzaminów i testów, ale także do zrozumienia bardziej złożonych koncepcji genetycznych.

Korepetycje online to wygodna forma nauki dla uczniów szkół podstawowych czy studentów, ale przede wszystkim dla przyszłych maturzystów, którzy chcą osiągnąć świetny wynik i dostać się na wymarzone studia. Zawartość kursu jest zgodna z aktualną podstawą programową na poziomie szkoły średniej, więc możesz mieć pewność, że przygotujesz się na 100%.

Kurs online prowadzi Aleksandra Pudzianowska, biolożka specjalizującą się w genetyce i biologii eksperymentalnej. Od lat pomaga swoim uczniom i studentom przygotowywać się do różnego rodzaju egzaminów, w tym do matury.


Kurs Korepetycje z biologii - genetyka i biotechnologia

Opanuj materiał z genetyki i biotechnologii, a także przećwicz go solidnie rozwiązując typowe zadania z arkuszy maturalnych, kartkówek i egzaminów. Upewnij się, że żadne zadanie z biologii Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 stycznia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!