Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - budowa atomu i układ okresowy

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - budowa atomu i układ okresowy


Kurs Korepetycje z chemii - budowa atomu i układ okresowy

Opanuj i przećwicz materiał z budowy atomu oraz układu okresowego. Naucz się rozwiązywać zadania, które często pojawiają się na maturze, sprawdzianach i kartkówkach. Dowiedz się więcej
Chciałbyś lepiej zrozumieć podstawy chemii? Masz braki z chemii nieorganicznej i chciałbyś uzupełnić wiedzę na temat budowy atomu i układu okresowego? A może przygotowujesz się do matury i szukasz solidnej powtórki z tego działu?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Korepetycje z chemii - budowa atomu i układ okresowy. Po ukończeniu tego szkolenia, chemia nieorganiczna nie będzie już dla Ciebie czarną magią. Jeżeli obawiasz się sztywnego języka i suchej teorii, którą być może znasz ze szkoły to nic z tych rzeczy!

Wszystkie zagadnienia są tłumaczone zrozumiałym językiem bez nadmiaru niepotrzebnych informacji. Poszczególne lekcje to krótkie maksymalnie 15 minutowe wideo, które w każdej chwili możesz zatrzymać i na spokojnie zastanowić się nad danym zagadnieniem. Taka forma pozwoli Ci lepiej przyswoić cały materiał, a w razie potrzeby w dowolnej chwili będziesz mógł wrócić do trudniejszych zagadnień.

Kurs składa się z czterech głównych rozdziałów: budowa atomu, układ okresowy, elektrony w atomie i konfiguracje elektronowe oraz mechanika kwantową i promieniotwórczość. W jego trakcie nauczysz się też rozwiązywać zadania maturalne, które pojawiały się w oficjalnych arkuszach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i w egzaminach maturalnych z lat poprzednich.

Szkolenie stanowi swojego rodzaju maturalny niezbędnik. Dzięki niemu nie tylko zdobędziesz i utrwalisz wiedzę z budowy atomu i układu okresowego, ale przede wszystkim zdobędziesz umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań i dochodzenia do potrzebnych wniosków.

Do kursu poza zadaniami maturalnymi omawianymi w każdym rozdziale dołączone są również pytania i ćwiczenia, które pozwolą Ci zweryfikować swoją wiedzę i sprawdzić, czy opanowałeś cały materiał, czy może potrzebujesz jeszcze powtórki z jakiegoś tematu.

Jeżeli szukasz konkretnego szkolenia, które pomoże Ci opanować chemię nieorganiczną i uporządkuje Twoją wiedzę z budowy atomu i układu okresowego to zapraszam do wspólnej nauki. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik. Autorka kursu nauczaniem chemii zajmuje się od dobrych kilku lat na wszystkich możliwych frontach. Uczyła m.in. w szkole, prowadziła pokazy naukowe i udzielała korepetycji na wielu poziomach zaawansowania.


Kurs Korepetycje z chemii - budowa atomu i układ okresowy

Opanuj i przećwicz materiał z budowy atomu oraz układu okresowego. Naucz się rozwiązywać zadania, które często pojawiają się na maturze, sprawdzianach i kartkówkach. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 sierpnia 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!