Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - charakterystyka pierwiastków i związków chemicznych

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - charakterystyka pierwiastków i związków chemicznych


Kurs Korepetycje z chemii - charakterystyka pierwiastków i związków chemicznych

Utrwal materiał dotyczący pierwiastków i związków chemicznych i nie daj się zaskoczyć na maturze ani kartkówce. Poznaj ich właściwości, charakterystyczne reakcje, stopnie utlenienia i więcej. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy systematyki związków nieorganicznych? Nie Straszna Ci elektrochemia, czy stechiometria, ale nadal miesza Ci się, jaki kolor mają roztwory związków miedzi, a jakie chromu? Nie wiesz na jakich stopniach utlenienia występuje mangan, jakie związki może tworzyć wodór, czy w jakich odmianach alotropowych występuje w przyrodzie węgiel?

Ten kurs Korepetycje z chemii - charakterystyka pierwiastków i związków chemicznych jest podsumowaniem całej dotychczas zdobytej przez Ciebie wiedzy z zakresu chemii nieorganicznej.

Powtórzysz najważniejsze dla poszczególnych substancji właściwości fizyczne oraz chemiczne. Przypomnisz reakcje, jakim one ulegają i zrozumiesz, dlaczego w kontakcie z poszczególnymi substancjami zachowują się one tak, a nie inaczej.

Całą tę wiedzę uporządkujesz i utrwalisz, a na końcu rozwiążesz porcję zadań maturalnych z arkuszy egzaminacyjnych z lat poprzednich oraz z informatorów przygotowanych przez samą Centralną Komisję Egzaminacyjną.

W kursie przede wszystkim skupisz się na tym, co faktycznie jest istotne i warte zapamiętania. Jeżeli masz więc braki z tych zagadnień, chcesz się solidnie przygotować do kolejnej kartkówki lub egzaminu, a nawet matury, to zapraszam do wspólnej nauki.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik - nauczycielka chemii, która ma wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zarówno podczas pracy w szkole, korepetycji, czy eventów naukowych


Opublikowane 24 listopada 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!