Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - elektrochemia

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - elektrochemia


Kurs Korepetycje z chemii - elektrochemia

Opanuj materiał z elektrochemii i upewnij się, że żadne zadanie na maturze lub sprawdzianie Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej
Nie wiesz na czym polegają reakcje redoks? Zżera Cię stres na samą myśl o stopniach utlenienia, nie mówiąc już o ich wyznaczaniu? A może bilans elektronowy czy jonowo-elektronowy to dla Ciebie czarna magia? Masz kłopot z zagadnieniami dotyczącymi aktywności metali, ogniw galwanicznych lub elektrolizy?

Spokojnie, nasz Kurs Korepetycje z chemii - elektrochemia rozwiąże Twoje problemy.

Jest on prowadzony w luźny, przystępny, ale przede wszystkim praktyczne i konkretny sposób. Nie będzie więc tutaj wkuwania zbędnych regułek i wiedzy, której i tak nigdy nie wykorzystasz.

Uczyć możesz się w zasadzie na dowolnym urządzeniu. To może być komputer, tablet, a nawet smartfon i dzięki temu bez problemu powtórzysz potrzebne zagadnienia nawet przed samym testem.

Czego konkretnie będziesz się uczyć? Sporo dowiesz się o reakcjach redoks, aktywności metali, ogniwach galwanicznych i o elektrolizie.

Po przerobieniu kursu bez problemu poradzisz sobie z zadaniami dotyczącymi wyznaczania stopni utlenienia pierwiastków, związków chemicznych, bilansów elektronowych i bilansów jonowo-elektronowych.

Będziesz w stanie zapisać równania reakcji zachodzących na ogniwach czy podczas elektrolizy. Z łatwością określisz też kierunek przebiegu reakcji redoks.

Wszystko przećwiczysz na wielu różnych zadaniach przygotowywanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Będziesz mieć więc pewność, że podczas testu czy matury nic Cię nie zaskoczy.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik, nauczycielka chemii, która od lat zajmuje się przekazywaniem wiedzy z tego przedmiotu zarówno w szkole, jak i podczas korepetycji czy eventów naukowych.


Kurs Korepetycje z chemii - elektrochemia

Opanuj materiał z elektrochemii i upewnij się, że żadne zadanie na maturze lub sprawdzianie Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 maja 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!