Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - roztwory

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - roztwory


Kurs Korepetycje z chemii - roztwory

Opanuj materiał z roztworów i nie daj się zaskoczyć na maturze lub sprawdzianie! Naucz się obliczać stężenie procentowe, molowe i inne parametry roztworów. Dowiedz się więcej
Nie czujesz się pewnie, rozwiązując zadania z roztworów? Miesza Ci się stężenie procentowe z molowym, rozpuszczalność ze stężeniem procentowym, a na myśl o przeliczaniu jednego na drugie przeszywa Cię zimny dreszcz? Nie martw się. Nasz Kurs Korepetycje z chemii - roztwory rozwiąże Twoje problemy.

To część serii, w której za pomocą krótkich filmików i zadań od zupełnych podstaw możesz zgłębiać zagadnienia, które są niezbędne do matury z chemii oraz do realizacji podstawy programowej z tej części chemii.

W kursie znajdziesz głównie zadania obliczeniowe i minimalną, niezbędną dawkę teorii. Przyjrzysz się rodzajom roztworów, rozpuszczalności, stężeniu procentowemu oraz molowemu i temu, jak można wykorzystać te informacje w obliczaniu innych parametrów roztworów.

Nauczysz się też, jak wzajemnie przeliczać stężenia i jak wykonywać zadania związane z zatężaniem, rozcieńczaniem oraz mieszaniem roztworów o różnych stężeniach.

W trakcie korepetycji rozwiążesz też sporo zadań z arkuszy maturalnych, informatorów i zbiorów zadań przygotowywanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Kurs jest prowadzony w przystępny sposób, prostym i zrozumiałym językiem. Dzięki temu, że korepetycje mają formę online, możesz uczyć się, korzystając z komputera, smartfona czy tabletu i dostosowywać tempo nauki do siebie.

Jeżeli coś będzie wymagało powtórzenia, zawsze możesz wrócić do każdego potrzebnego zagadnienia w dowolnym momencie. Gotowy, żeby popracować nad roztworami? Więc do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik, nauczycielka chemii, która ma wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zarówno podczas pracy w szkole, korepetycji, czy eventów naukowych.


Kurs Korepetycje z chemii - roztwory

Opanuj materiał z roztworów i nie daj się zaskoczyć na maturze lub sprawdzianie! Naucz się obliczać stężenie procentowe, molowe i inne parametry roztworów. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 maja 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!