Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - stechiometria

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - stechiometria


Kurs Korepetycje z chemii - stechiometria

Opanuj zagadnienia ze stechiometrii i naucz się rozwiązywać zadania, które często pojawiają się na maturze, kartkówkach i sprawdzianach szkolnych. Dowiedz się więcej
Masz trudności ze zrozumieniem zadań obliczeniowych dotyczących stechiometrii? Nie wiesz jak połączyć dane występujące w zadaniu z równaniem reakcji albo jak wyznaczyć wzór sumaryczny związku znając jego skład procentowy? Chciałbyś przygotować się do nadchodzącej matury, sprawdzianu albo poprawić ocenę z chemii?

Dobrze się składa! Nasz Kurs Korepetycje z chemii - stechiometria na pewno Ci w tym pomoże!

Nie będzie tutaj wkuwania nudnych regułek. Kurs skupia się przede wszystkim na tym, żebyś zrozumiał potrzebne zagadnienia. Ma on formę krótkich filmów wideo, do których możesz wracać w dowolnym momencie i uczyć się na dowolnym urządzeniu. Może to być komputer, tablet czy nawet smartfon.

W jego trakcie poznasz zagadnienia dotyczące mola i masy molowej. Opanujesz też najważniejsze zagadnienia związane ze stechiometrią, wzorami związków chemicznych i reakcjami chemicznymi.

Zobaczysz co można wywnioskować ze współczynników i indeksów stechiometrycznych, a wszystkie zagadnienia zilustrowane będą na praktycznych przykładach.

Pod koniec każdego rozdziału znajdziesz zadania z arkuszy maturalnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, które zostaną omówione krok po kroku wraz ze sposobem ich rozwiązywania.

Poza przedstawieniem niezbędnych praw i zasad dotyczących stechiometrii, znajdziesz tutaj wskazówki, jak samodzielnie dochodzić do potrzebnych rozwiązań i ważnych wniosków. Dzięki temu żaden test, podczas którego trafisz na zadania ze stechiometrii nie będzie już dla Ciebie problemem.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik, która nauczaniem chemii zajmuje się od lat. Autorka szkolenia prowadziła już pokazy chemiczne, lekcje, zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe, przygotowywała uczniów do sprawdzianów i do matury. Lekcje zawsze prowadzi w luźny sposób, skupiając się przede wszystkim na tym, co może najbardziej przydać Ci się podczas egzaminów, na sprawdzianach czy podczas lekcji.


Kurs Korepetycje z chemii - stechiometria

Opanuj zagadnienia ze stechiometrii i naucz się rozwiązywać zadania, które często pojawiają się na maturze, kartkówkach i sprawdzianach szkolnych. Dowiedz się więcejOpublikowane 22 maja 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!