Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - termochemia, kinetyka i statyka

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - termochemia, kinetyka i statyka


Kurs Korepetycje z chemii - termochemia, kinetyka i statyka

Poznaj kluczowe zagadnienia z termochemii, kinetyki, statyki i energetyki reakcji. Przećwicz najważniejsze zagadnienia z chemii fizycznej w praktyce i upewnij się, że żadne zadanie Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej
Termochemia, kinetyka i statyka chemiczna to dla Ciebie czarna magia? Nie czujesz się pewnie w tematach dotyczących energetyki czy szybkości reakcji, a zadania dotyczące stanu równowagi ciągle sprawiają Ci problemy? W takim razie jesteś w dobrym miejscu.

W kursie Korepetycje z chemii - termochemia, kinetyka i statyka skupisz się na najważniejszych i tych najbardziej problematycznych dla uczniów tematach.

Przyjrzysz się termochemii, gdzie dowiesz się, m.in. czym jest entalpia oraz reguła Lavoisiera Laplace'a w kinetyce, przy okazji której poznasz równanie kinetyczne oraz katalizę, a na koniec przejdziesz do statyki chemicznej, reguły przekory i innych tematów, które lubią pojawiać się na sprawdzianach oraz egzaminie maturalnym.

Każde z zagadnień nauczysz się na licznych przykładach wspartych zadaniami obliczeniowymi.

Ostatnia część korepetycji online to rozwiązywanie zadań maturalnych z arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich lat oraz informatorów przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Pozwolą Ci one sprawdzić zdobytą wiedzę i nadrobić ewentualne braki, tak żeby zdobyć, jak najwięcej punktów na maturze.

Cały kurs prowadzony jest prostym i zrozumiałym językiem, żeby nie komplikować dodatkowo tematów, które i tak nie należą do najprostszych.

Jeżeli szukasz sposobu, żeby opanować to wszystko w swoim tempie i na swoich zasadach, to te korepetycje online będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik, nauczycielka chemii, która ma wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zarówno podczas pracy w szkole, korepetycji, czy eventów naukowych.


Kurs Korepetycje z chemii - termochemia, kinetyka i statyka

Poznaj kluczowe zagadnienia z termochemii, kinetyki, statyki i energetyki reakcji. Przećwicz najważniejsze zagadnienia z chemii fizycznej w praktyce i upewnij się, że żadne zadanie Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 października 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!