Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - wiązania chemiczne

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - wiązania chemiczne


Kurs Korepetycje z chemii - wiązania chemiczne

Opanuj materiał z wiązań chemicznych i naucz się rozwiązywać zadania pojawiające się na maturze, sprawdzianach oraz kartkówkach. Dowiedz się więcej
Przed Tobą ważny egzamin, matura albo kartkówka z chemii, a ty nadal nie masz pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi? Wciąż nie do końca wiesz, na czym polega wiązanie koordynacyjne albo jaki wpływ na właściwości substancji mają wiązania wodorowe? A może sen z oczu spędza Ci pojęcie hybrydyzacji?

Więc koniecznie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Korepetycje z chemii - wiązania chemiczne. Nasze korepetycje online pozwolą Ci opanować chemię na Twoich zasadach i przede wszystkim w Twoim tempie.

Wystarczy Ci dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Może być laptop, tablet czy nawet smartphone, na którym będziesz mógł korzystać z tego kursu, kiedy tylko chcesz. Znajdziesz w nim krótkie lekcje wideo, testy i zadania, które będziesz rozwiązywać wspólnie z autorką szkolenia.

Nie ma tutaj wkuwania nudnej teorii. Największy nacisk kładziemy na zrozumienie, o co w tym wszystkim chodzi i umiejętność samodzielnego wyciągania trafnych wniosków. To szczególnie ważne zwłaszcza podczas matury. I właśnie dlatego w trakcie kursu przećwiczysz zdobytą wiedzę, rozwiązując zadania maturalne z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Nasze korepetycje online skupiają się na trzech głównych rozdziałach i tematach. Zaczniemy od wiązań i ich rodzajów, gdzie poznasz i zrozumiesz, w jaki sposób atomy łączą się ze sobą. Potem przejdziemy do oddziaływań międzycząsteczkowych. Wytłumaczę Ci, jak cząsteczki związków chemicznych mogą wzajemnie ze sobą oddziaływać i wpływać przez to na właściwości substancji. Na samym końcu zajmiemy się hybrydyzacją orbitali atomowych i geometrią cząsteczek oraz przewidywaniem ich kształtu.

Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do matury, zdobyć wysoką ocenę na kartkówce albo sprawdzianie, a zagadnienia dotyczące wiązań chemicznych nadal sprawiają Ci problem, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie prowadzi Maja Walencik. Autorka kursu ma doświadczenie jako nauczycielka chemii, korepetytorka i edukatorka naukowa. Prowadziła pokazy chemiczne oraz zajęcia indywidualne i grupowe na wielu różnych poziomach. Przygotowywała też uczniów do sprawdzianów, prac klasowych i oczywiście matury, dlatego wie z czym mają oni największe problemy.


Kurs Korepetycje z chemii - wiązania chemiczne

Opanuj materiał z wiązań chemicznych i naucz się rozwiązywać zadania pojawiające się na maturze, sprawdzianach oraz kartkówkach. Dowiedz się więcejOpublikowane 31 sierpnia 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!