Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - związki nieorganiczne

Premiera: Kurs Korepetycje z chemii - związki nieorganiczne


Kurs Korepetycje z chemii - związki nieorganiczne

Opanuj materiał z chemii nieorganicznej i przećwicz go na typowych zadaniach maturalnych. Upewnij się, że żadne zadanie na egzaminie, sprawdzianie czy kartkówce Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej
Nie czujesz się zbyt pewnie w rozróżnianiu, nazywaniu i rozpoznawaniu związków chemicznych? Nadal mylą Ci się rodzaje soli i charakter chemiczny tlenków albo reakcje związków amfoterycznych? Chciałbyś dobrze przygotować się do matury, ale żadne źródło nie tłumaczy potrzebnych zagadnień wystarczająco jasno?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Korepetycje z chemii - związki nieorganiczne. Jest to kolejna część z serii Korepetycje z chemii.

Jeżeli chcesz dobrze zrozumieć materiał zamiast uczyć się na pamięć regułek, które nie do końca rozumiesz lub reakcji, które nie wydają Ci się zbyt logiczne i chcesz jak najlepiej napisać maturę albo po prostu uporządkować swoją wiedzę z tego zakresu, to jest właśnie coś dla Ciebie.

Kurs składa się z kilku rozdziałów, z czego każdy omawia niezbędne zagadnienia tak, żebyś mógł nie tylko przyswoić sobie potrzebną wiedzę, ale również zrozumieć potrzebne zależności i samodzielnie potrafił dojść do potrzebnych wniosków.

Po każdej porcji materiału w kursie znajdują się filmy podsumowujące, w których wraz z instruktorką rozwiążesz zadania maturalne z arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Cały materiał jest przedstawiony w sposób jak najbardziej zrozumiały i przystępny, ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych zagadnień z punktu widzenia matury.

W kursie poznasz szczegółowo pięć głównych grup związków nieorganicznych. Będą to wodorki, tlenki, wodorotlenki, kwasy i sole. Do każdej z tych grup poznasz sobie sposoby otrzymywania, reakcje jakim one ulegają, ich charakterystykę oraz doświadczenia, z którymi możesz spotkać się na egzaminie maturalnym.

Rozdziały składają się z krótkich filmów, których zaletą jest to, że możesz zatrzymać je w dowolnym momencie i powrócić do tych zagadnień, które Twoim zdaniem wymagają powtórzenia.

Kurs zawiera też test podsumowujący zdobytą wiedzę i pozwalający na weryfikację czy do czegoś przydałoby się jeszcze wrócić, czy może opanowałeś już wszystkie niezbędne informacje.

Szkolenie prowadzi Maja Walencik, Nauczyciel chemii z uprawnieniami do nauczania tego przedmiotu na różnych poziomach zaawansowania.


Kurs Korepetycje z chemii - związki nieorganiczne

Opanuj materiał z chemii nieorganicznej i przećwicz go na typowych zadaniach maturalnych. Upewnij się, że żadne zadanie na egzaminie, sprawdzianie czy kartkówce Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 grudnia 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!