Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - funkcje

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - funkcje


Kurs Korepetycje z matematyki - funkcje

Naucz się rozwiązywać zadania z funkcji, które często pojawiają się na szkolnych kartkówkach, testach i maturze. Zrozum i utrwal swoją wiedzę na temat funkcji, dzięki korepetycjom online. Dowiedz się więcej
Zdajesz maturę z matematyki, ale nie jesteś pewien czy jesteś dobrze przygotowany? Chciałbyś uzupełnić brakujące informacje z funkcji przed egzaminem maturalnym z matematyki? To dobrze się składa. Przedstawiamy premierę kursu Korepetycje z matematyki - funkcje.

Ten kurs pomoże Ci zdać maturę i nie ma znaczenia czy chcesz dostać tylko 30 proc. i zapomnieć o matematyce, czy też chcesz dostać jak najwyższą liczbę punktów, żeby dostać się na studia, na swoją wymarzoną uczelnię.

W obu przypadkach ten kurs jest dla Ciebie, ponieważ porusza tematykę funkcji, czyli bardzo ważnego działu matematyki. W szkole bardzo dużo zagadnień, których się uczyłeś, było właśnie z funkcji. Dlatego też na maturze pojawia się mnóstwo zadań związanych z funkcjami.

W tym kursie dowiesz się ogólnie co to jest funkcja, poznasz własności funkcji, ich rysowania i oczywiście przekształcenia funkcji. Nauczysz się wiele o funkcji liniowej, kwadratowej, wymierny i wykładniczej.

Jak widzisz, wiedzy do przekazania jest bardzo dużo - ale spokojnie. Będziesz ją zdobywał w małych porcjach, popartych dużą ilością przykładów, żeby wszystko dobrze zrozumieć i zapamiętać.

Na koniec dostaniesz specjalny zestaw zadań, dzięki czemu utrwalisz i usystematyzujesz całą zdobytą wiedzę. Zachęcamy Cię do zapoznanie się z tym kursem, który pomoże Ci świetnie przygotować się do matury. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat pomaga maturzystom w jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego.


Kurs Korepetycje z matematyki - funkcje

Naucz się rozwiązywać zadania z funkcji, które często pojawiają się na szkolnych kartkówkach, testach i maturze. Zrozum i utrwal swoją wiedzę na temat funkcji, dzięki korepetycjom online. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 października 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!