Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - geometria analityczna i stereometria

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - geometria analityczna i stereometria


Kurs Korepetycje z matematyki - geometria analityczna i stereometria

Opanuj i utrwal materiał ze stereometrii i geometrii analitycznej, rozwiązując praktyczne zadania! Po tym kursie żadne zadanie na kartkówce, sprawdzianie, maturze już Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej
Przed Tobą kartkówka, ważny sprawdzian lub matura z matematyki i czujesz, że masz pewne braki? Chciałbyś szybko nadrobić zaległości i zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi? W takim razie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Korepetycje z matematyki - geometria analityczna i stereometria.

Nie musisz szukać korepetycji stacjonarnych. Wszystko załatwisz online. Bez zbędnego wychodzenia z domu, bez tracenia czasu na dojazdy, w dużo niższej cenie niż standardowe korepetycje.

Nasze kursy z matematyki będą dobrą pomocą, zwłaszcza jeżeli jesteś maturzystą i nie ma znaczenia czy zdajesz ją w tym roku, czy dopiero za kilka lat. Wiedza, którą zdobędziesz, przygotuje Cię bardzo dobrze do matury z matematyki, ale również do mniejszych lub większych kartkówek i sprawdzianów.

W tym szkoleniu zajmiemy się stereometrią. Czyli tymi wszystkimi bryłami, graniastosłupami, ostrosłupami, czy wzorami i kątami między nimi.

Następnie przejdziemy do przypomnienia sobie informacji o funkcji liniowej, ponieważ to ma być taki swoisty fundament do kolejnego bardzo obszernego działu geometrii analitycznej, gdzie też na maturze można dostać dużą liczbę punktów.

Jak widzisz, wiedzy do zdobycia jest naprawdę sporo, ale spokojnie, będziesz ją zdobywał w małych porcjach, popartych dużą ilością przykładów.

Otrzymasz również specjalny pakiet zadań, dzięki czemu utrwalisz i usystematyzujesz całą swoją wiedzę.

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat pomaga uczniom, studentom, maturzystom w zgłębieniu tajników matematyki i zrozumieniu jej.


Kurs Korepetycje z matematyki - geometria analityczna i stereometria

Opanuj i utrwal materiał ze stereometrii i geometrii analitycznej, rozwiązując praktyczne zadania! Po tym kursie żadne zadanie na kartkówce, sprawdzianie, maturze już Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 maja 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!