Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - kombinatoryka, prawdopodobieństwo i statystyka

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - kombinatoryka, prawdopodobieństwo i statystyka


Kurs Korepetycje z matematyki - kombinatoryka, prawdopodobieństwo i statystyka

Opanuj materiał z kombinatoryki, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, tak by żadne zadanie na maturze, kartkówce, sprawdzianie, egzaminie Cię nie zaskoczyło. Ucz się, rozwiązując typowe zadania. Dowiedz się więcej
Przed Tobą kartkówka, ważny sprawdzian lub matura z matematyki? Czujesz, że masz pewne braki z kombinatoryki, statystyki lub rachunku prawdopobieństwa? Chciałbyś je szybko nadrobić i mieć pewność, że zdasz, ale również chcesz zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi? Nie musisz szukać korepetycji stacjonarnych. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Korepetycje z matematyki - kombinatoryka, prawdopodobieństwo i statystyka.

Nasze korepetycje to wygodna forma krótkich lekcji wideo z dużą ilością przykładów. Będziesz mieć pewność, że na sto procent zdasz bez zbędnego wychodzenia z domu, bez tracenia czasu na dojazdy i wydając mniej niż na standardowe korepetycje.

Kursy z matematyki będą świetną pomocą, zwłaszcza jeżeli jesteś maturzystą. Nie ma znaczenia czy zdajesz ją w tym roku, czy dopiero za kilka lat. Nie ma też znaczenia czy chcesz dostać po prostu 30 procent, zdać i zapomnieć całkowicie o matematyce, czy może chcesz dostać jak najwyższą liczbę punktów, żeby dostać się na swoją wymarzoną uczelnię.

W obu przypadkach ten kurs jest dla Ciebie. Wiedza, którą zdobędziesz, przygotuje Cię bardzo dobrze do matury z matematyki, ale również do mniejszych lub większych kartkówek i sprawdzianów.

W tym szkoleniu zajmiemy się kombinatoryką i statystyką. Na początku kursu powiemy sobie o kombinatoryce, czyli różnego rodzaju sytuacjach kombinatorycznych, wyliczaniu różnego rodzaju liczb.

Następnie przejdziemy sobie do prawdopodobieństwa i tam opowiemy o prawdopodobieństwie takich zdarzeń jak rzut monetą, rzut kostkami, losowanie ze zbiorów dwucyfrowych czy też losowanie z dwóch zbiorów różnych elementów.

Następnie przejdziemy sobie do statystyki, gdzie powiemy sobie o średniej arytmetycznej, średniej ważonej i medianie. Jak widzisz, wiedzy do zdobycia jest bardzo dużo, ale spokojnie - będziesz przyswajał ją w małych porcjach popartych dużą ilością przykładów, abyś wszystko dobrze zrozumiał i zapamiętał.

Dodatkowo otrzymasz specjalny pakiet zadań, żebyś mógł usystematyzować całą swoją wiedzę. Zachęcam Cię serdecznie do zapoznania się z tym kursem i do zobaczenia podczas wspólnej nauki. Cześć.

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat pomaga uczniom, studentom, maturzystom w zgłębieniu tajników matematyki i w zrozumieniu jej.


Kurs Korepetycje z matematyki - kombinatoryka, prawdopodobieństwo i statystyka

Opanuj materiał z kombinatoryki, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, tak by żadne zadanie na maturze, kartkówce, sprawdzianie, egzaminie Cię nie zaskoczyło. Ucz się, rozwiązując typowe zadania. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 maja 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!