Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - liczby rzeczywiste

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - liczby rzeczywiste


Kurs Korepetycje z matematyki - liczby rzeczywiste

Opanuj i utrwal wiedzę z zakresu liczb rzeczywistych, tak by żadne zadanie na maturze nie stanowiło dla Ciebie problemu. Ucz się rozwiązując typowe zadania pojawiające się w arkuszach maturalnych. Dowiedz się więcej
Zdajesz maturę z matematyki i chciałbyś być świetnie przygotowany? Czy nie masz czasem jakichś braków z liczb rzeczywistych? Jeżeli tak, koniecznie zainteresuj się naszą kolejną premierą: Kurs Korepetycje z matematyki - liczby rzeczywiste.

Właśnie ten kurs ma być takim swoistym fundamentem. Taką cegiełką w drodze do dalszej nauki matematyki. Dlatego też na tym kursie przerobimy sobie takie zagadnienia, jak: ułamki zwykłe, potęgi, procenty, pierwiastki, wzory skróconego mnożenia, czy też, chociażby logarytmy.

Wszystkie te zagadnienia będziesz poznawać na przykładach zadań, które pojawiają się na maturze. Dzięki temu kursowi przestaniesz popełniać standardowe błędy takie jak: błędy obliczeniowe, błędne podstawienie do wzoru, czy chociażby z kolejnością wykonywania działań. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego gubienia punktów na maturze.

Całą tę wiedzę będziesz zdobywać w małych porcjach, żeby wszystko dobrze zrozumieć. Na sam koniec otrzymasz specjalny pakiet zadań, żeby usystematyzować sobie tę wiedzę.

Gotowy? Zatem owocnej nauki!

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który zajmuję się pomocą takim osobom jak Ty. Czyli osobom, które chcą zdać maturę z matematyki. Chcesz zdać maturę i zapomnieć o matematyce? A może musisz uzyskać jak najwyższą liczbę punktów, by dostać się na wymarzone studia? W obu przypadkach ten kurs będzie świetnym wyborem!


Kurs Korepetycje z matematyki - liczby rzeczywiste

Opanuj i utrwal wiedzę z zakresu liczb rzeczywistych, tak by żadne zadanie na maturze nie stanowiło dla Ciebie problemu. Ucz się rozwiązując typowe zadania pojawiające się w arkuszach maturalnych. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 sierpnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!