Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - równania i nierówności

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - równania i nierówności


Kurs Korepetycje z matematyki - równania i nierówności

Opanuj i utrwal materiał z równań i nierówności, tak by żadne zadanie na maturze Cię nie zaskoczyło. Ucz się rozwiązując typowe zadania pojawiające się w arkuszach maturalnych. Dowiedz się więcej
Zdajesz maturę z matematyki ale nie jesteś pewien czy jesteś dobrze przygotowany? Chciałbyś nadrobić braki z działów równań i nierówności? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy naszą kolejną premierę: Kurs Korepetycje z matematyki - równania i nierówności.

Korepetycje z równań i nierówności to bardzo ważny kurs z jednej, bardzo prostej przyczyny. Nie ma działów w matematyce, gdzie nie trzeba było policzyć jakiegoś równania, bądź jakiejś nierówności.

No właśnie! Dlatego jest to takie ważne, żeby nauczyć się dobrze równań i nierówności, bo to zapewni Ci dużą ilość punktów na maturze. W kursie tym, na początku oczywiście zajmiemy się równaniami: będą to równania liniowe, kwadratowe, wymierne, wykładnicze, wielomianowe.

Następnie przejdziemy sobie do układów, poznasz trzy sposoby: metodę podstawiania, przeciwnych współczynników i oczywiście metodę graficzną rozwiązywania tych układów równań.

Na koniec będzie oczywiście nierówność. Zaczniemy od liniowych, później kwadratowych zupełnych, kwadratowych niezupełnych. Na sam koniec, taką wisienką na torcie będzie oczywiście rozwiązywanie zadań na dowodzenie.

Tak, tych teoretycznie ciężkich zadań, gdzie jest jakaś nierówność i trzeba dostosować wzory skróconego mnożenia. Zobaczysz jak za takie zadania się zabrać i jak je oczywiście rozwiązywać.

Jak widzisz wiedzy do zdobycia jest bardzo dużo, ale spokojnie całą wiedzę będziesz zdobywać w małych porcjach, popartych dużą ilości przykładów, żeby wszystko zrozumieć jak najlepiej i na jak najdłużej.

Na koniec otrzymasz specjalny zestaw zadań, dzięki czemu usystematyzujesz swoją wiedzę. Owocnej nauki!

Kurs prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat zajmuje się pomocą takim osobom jak Ty, czyli maturzystom w zdaniu matury. Nie ma znaczenia czy chcesz dostać tylko 30%, zdać maturę i zapomnieć o matematyce, czy może chcesz dostać jak najwyższą liczbę punktów, by dostać się na swoją wymarzoną uczelnię.W obu przypadkach kurs ten jest dla Ciebie!


Kurs Korepetycje z matematyki - równania i nierówności

Opanuj i utrwal materiał z równań i nierówności, tak by żadne zadanie na maturze Cię nie zaskoczyło. Ucz się rozwiązując typowe zadania pojawiające się w arkuszach maturalnych. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 sierpnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!