Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - trygonometria i figury płaskie

Premiera: Kurs Korepetycje z matematyki - trygonometria i figury płaskie


Kurs Korepetycje z matematyki - trygonometria i figury płaskie

Opanuj i utrwal wiedzę z geometrii, tak by żadne zadanie na sprawdzianie, maturze Cię nie zaskoczyło. Ucz się, rozwiązując typowe zadnia z trygonometrii i figur płaskich, które pojawiają na testach. Dowiedz się więcej
Zdajesz maturę z matematyki, ale nie jesteś pewien czy jesteś dobrze przygotowany z działu geometrii? Boisz się, że stracisz sporo punktów przez braki w tematach takich jak trygonometria, czy figury płaskie? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy premierę naszego kursu Korepetycje z matematyki - trygonometria i figury płaskie.

To szkolenie pomoże Ci zdać maturę! Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą, która chce zdobyć tylko 30 procent i zapomnieć o matematyce, czy jednak chcesz dostać jak najwyższą liczbę punktów, żeby dostać się na swoją wymarzoną uczelnię.

Niezależnie od tego, do której grupy należysz, ten kurs jest jak najbardziej dla Ciebie. Bo jest to kurs z geometrii. Tak, z tej geometrii, której w szkole jest bardzo dużo. A na maturze bardzo dużo zadań i bardzo dużo punktów do zdobycia m.in. z trygonometrii i planimetrii, czyli działu związanego z figurami płaskimi.

Kurs zaczniemy oczywiście od trygonometrii, czyli wszystkich sinusów, cosinusów, tangensów, cotangensów. Później przejdziemy do planimetrii, czyli do obliczania zadań z trójkątami, czworokątami i innymi wielokątami.

Jak widzisz, wiedzy do zdobycia jest strasznie dużo, ale spokojnie. Na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. Dostaniesz również specjalny zestaw zadań, dzięki czemu utrwalisz i usystematyzujesz swoją wiedzę.

Wszystkie informacje będziesz zdobywać w małych porcjach, z dużą ilością przykładów, dzięki czemu na pewno wszystko dobrze zapamiętasz. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat pomaga uczniom przygotować się do zdania egzaminu maturalnego.


Kurs Korepetycje z matematyki - trygonometria i figury płaskie

Opanuj i utrwal wiedzę z geometrii, tak by żadne zadanie na sprawdzianie, maturze Cię nie zaskoczyło. Ucz się, rozwiązując typowe zadnia z trygonometrii i figur płaskich, które pojawiają na testach. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 października 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!