Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Kubernetes od podstaw - zarządzanie i automatyzacja kontenerów

Premiera: Kurs Kubernetes od podstaw - zarządzanie i automatyzacja kontenerów


Kurs Kubernetes od podstaw - zarządzanie i automatyzacja kontenerów

Naucz się wytwarzać i dostarczać aplikacje w oparciu o Kubernetes. Zdobądź solidne podstawy i wiele praktycznych umiejętności w pracy z kontenerami. Dowiedz się więcej
Chciałbyś poznać nowoczesne narzędzie do zarządzania kontenerami? Chciałbyś zostać ekspertem od Kubernetes? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Kubernetes od podstaw - zarządzanie i automatyzacja kontenerów.

Podczas szkolenia nauczysz się wszystkich istotnych technik pracy z Kubernetes. Poznasz architekturę Klastrów, Minikube Kubespray, Google Kubernetes Engine. Nauczysz się najważniejszych pojęć związanych z nimi oraz przejdziesz przez ich konfigurację.

Następnie zajmiemy się praktycznymi technikami pracy z tym narzędziem. Zrozumiesz co to jest POD i dlaczego jest nazywany podstawowym obiektem w Kubernetes.

Później płynnie przejdziemy do nauki wdrażania deploymentu oraz dowiesz się jak budować konfigurację z użyciem DemonSet, CronJob ReplicaSet czy Replica Controller.

Na koniec zajmiemy się także skalowaniem oraz edytowaniem gotowych serwisów oraz kontenerów. Przy okazji dowiesz się jak bezpiecznie pracować z wrażliwymi danymi oraz jak wykorzystać Init container. Jeśli więc chcesz zostać ekspertem od Kubernetes to szkolenie jest dla Ciebie.

Kurs prowadzi Piotr Kośka, Virtualization & Cloud Engineer z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu na co dzień zajmuje się zarządzaniem siecią i administracją serwerami.


Kurs Kubernetes od podstaw - zarządzanie i automatyzacja kontenerów

Naucz się wytwarzać i dostarczać aplikacje w oparciu o Kubernetes. Zdobądź solidne podstawy i wiele praktycznych umiejętności w pracy z kontenerami. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 kwietnia 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!