Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej

Premiera: Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej


Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej

Zbuduj profesjonalny profil na LinkedIn i wykorzystaj jego możliwości do budowania marki osobistej, zdobywania nowych klientów, zwiększania sprzedaży i rozwijania kariery zawodowej. Dowiedz się więcej
Szukasz sposobów na rozwijanie siebie i swojej kariery? Chcesz dostawać więcej ofert pracy, pozyskać nowych klientów, zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług? A może planujesz zmianę zatrudnienia i zastanawiasz się jak zdobyć lepszą pracę? W takim razie na pewno pomoże Ci nasza najnowsza premiera: Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej.

Profesjonalny profil i przemyślane działania na LinkedIn pomogą Ci rozwinąć Twoją karierę. Ten kurs pokaże Ci jak krok po kroku zbudować profesjonalny profil LinkedIn i budować markę osobistą.

Zobaczysz jak skutecznie wypełnić sekcję umiejętności, kwalifikacji, doświadczenia, tak żeby zwiększyć zainteresowanie swoją osobą. Dowiesz się jak zwiększyć rozpoznawalność, zbudować strategię komunikacji oraz poszerzyć sieć kontaktów biznesowych.

Całe szkolenie jest prowadzone krok po kroku na realnym profilu, pokazując Ci jak uzupełnić sekcję umiejętności, czym są hashtagi, słowa kluczowe, rekomendacje, statystyki i wiele, wiele innych funkcji.

Szkolenie skupia się przede wszystkim na możliwościach profilu podstawowego, ale porusza również kwestie funkcji premium, więc jeśli będziesz chciał dopłacić za dodatkowe opcje, dowiesz się na co warto wydać pieniądze.

Jeśli jesteś freelancerem, przedsiębiorcą, sprzedawcą lub po prostu chcesz być ekspertem w swojej branży. Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Nie odkładaj tego na później i już dziś zbuduj z nami swoją markę osobistą na LinkedIn.

Szkolenie prowadzi Weronika Dudkowska, doświadczona rekrtuterka, która od ponad pięciu lat zajmuję się doradztwem personalnym, zawodowym i rekrutacją. Autorka kursu na co dzień korzysta z szerokich możliwości portalu LinkedIn.


Kurs LinkedIn - budowanie marki osobistej

Zbuduj profesjonalny profil na LinkedIn i wykorzystaj jego możliwości do budowania marki osobistej, zdobywania nowych klientów, zwiększania sprzedaży i rozwijania kariery zawodowej. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 lipca 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!