Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs LinkedIn w biznesie - pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży

Premiera: Kurs LinkedIn w biznesie - pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży


Kurs LinkedIn w biznesie - pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży

Dowiedz się jak wykorzystać LinkedIn w swoim biznesie. Naucz się budować sieć kontaktów, zadbaj o komunikację i wykorzystaj social selling do zwiększenia sprzedaży. Dowiedz się więcej
Szukasz nowych metod docierania do klientów? Chcesz generować więcej leadów sprzedażowych, opanować social selling i nauczyć się wykorzystywać możliwości LinkedIn w biznesie? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs LinkedIn w biznesie - pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży

Jako właściciel biznesu, menedżer, handlowiec bądź marketer, na pewno zauważyłeś już, że większość Twoich odbiorców jest już obecna na LinkedInie. Pora to wykorzystać. W tym kursie dowiesz się jak za pomocą LinkedIna oraz sprawdzonych rozwiązań zdobywać kontakty biznesowe, budować wizerunek marki i rozwijać Twój biznes szybciej niż do tej pory.

Zaczniemy od budowy Twojego profilu. Zobaczysz jak stworzyć unikalny i wyrazisty styl Twojej marki. Dowiesz się jak odnaleźć Twoją grupę docelową na LinkedInie oraz jak tworzyć wartościowe i atrakcyjne treści, wokół których gromadzić się będzie zaangażowana społeczność odbiorców.

Poznasz też sprawdzone metody pozyskiwania klientów i dowiesz się jakie możliwości daje płatna reklama na LinkedInie. Nauczysz się precyzyjnie kierować komunikaty do osób na wybranych stanowiskach, pracujących w konkretnej firmie lub posiadających konkretny zestaw umiejętności.

Osobny rozdział będzie poświęcony narzędziu na Sales Navigator. To jedna z wersji premium LinkedIna służąca precyzyjnemu namierzanie nowych kontaktów biznesowych i śledzeniu ich aktywności na tym portalu.

Wszystko to i wiele więcej znajdziesz na tym kursie. Jeśli chcesz poznać sprawdzone sposoby rozwijania swojego biznesu za pomocą LinkedIna, wiesz gdzie kliknąć.

Szkolenie prowadzi Justyna Fabijańczyk, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu B2B, która od ponad 15 lat dzieli się praktyczną wiedzą związaną z B2B oraz komunikacją w biznesie i w mediach społecznościowych.


Kurs LinkedIn w biznesie - pozyskiwanie klientów i zwiększanie sprzedaży

Dowiedz się jak wykorzystać LinkedIn w swoim biznesie. Naucz się budować sieć kontaktów, zadbaj o komunikację i wykorzystaj social selling do zwiększenia sprzedaży. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 kwietnia 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!