Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Looker Studio - analiza i wizualizacja danych od podstaw

Premiera: Kurs Looker Studio - analiza i wizualizacja danych od podstaw


Kurs Looker Studio - analiza i wizualizacja danych od podstaw

Naucz się łączyć i analizować dane z różnych źródeł, tak by podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe. Dowiedz się, jak tworzyć czytelne wizualizacje i spersonalizowane dashboardy. Dowiedz się więcej
Interesuje Cię kariera analityka danych? Chcesz opanować jedno z najczęściej używanych narzędzi BI, nauczyć się analizy i wizualizacji danych? Zależy Ci na tym, żeby podejmować lepsze decyzje biznesowe?

W tym kursie Looker Studio - analiza i wizualizacja danych od podstaw pokażę Ci, jak w realnych sytuacjach można wykorzystać narzędzia Business Intelligence w Looker Studio. Dzięki temu szkoleniu poznasz solidne podstawy działania tego narzędzia oraz scenariusze, w których może Ci się przydać.

Zagłębisz się m.in. w tematykę zarządzania danymi, w tym źródła i kolektory danych. Zobaczysz jak integrować się z takimi usługami, jak np. Google Analytics Search Console, Google Ads, Big Query czy popularne bazy danych.

Nauczysz się tworzyć przejrzyste wizualizacje, transformować dane przy użyciu różnych funkcji, takich jak na przykład coalesce, concut, Replace, Trim oraz łączyć różne źródła danych.

Zobaczysz, jak zarządzać raportami i udostępniać je innym. Dowiesz się też, jak skutecznie filtrować dane i wyciągać z nich wartościowe wnioski. To szkolenie będzie szczególnie przydatne analitykom, marketerom, menedżerom, właścicielom firm, bez względu na branżę, w której działasz. Znajomość Looker Studio pozwoli Ci wydobyć cenne informacje z Twoich danych.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Psurski, który posiada umiejętności analityczne i marketingowe. Od 4 lat pracuje w branży, współpracował z największymi polskimi, a także międzynarodowymi markami.


Opublikowane 28 listopada 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!