Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Makra i VBA w Excelu dla początkujących

Premiera: Kurs Makra i VBA w Excelu dla początkujących


Kurs Makra i VBA w Excelu dla początkujących

Zobacz jak przyspieszyć i zautomatyzować swoją pracę w Excelu. Zacznij stosować makra i VBA i zapomnij o żmudnym kopiowaniu danych i ręcznym sporządzaniu raportów! Dowiedz się więcej
Po raz kolejny robisz to samo w Excelu? Chciałbyś zautomatyzować swoją pracę z arkuszami kalkulacyjnymi i sprawić, by duża część pracy wykonywała się bez Twojego udziału? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza nowa Premiera: Kurs Makra i VBA w Excelu dla początkujących.

W tym kursie nauczysz się jak korzystać z makr w Excelu. Jeśli wiele godzin poświęcasz na dokonywanie powtarzalnych czynności i ta żmudna praca wydaje się nie mieć końca, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki niemu poznasz wiele aspektów pracy z makrami - jak je nagrywać i później uruchamiać, jak pobierać je z internetu, edytować i wykorzystywać w Twoich plikach.

Poznasz Visual Basic Editor, czyli takie centrum zarządzania makrami, a także język VBA, dzięki któremu będziesz mógł je własnoręcznie pisać. Gdy już poznasz podstawy przejdziemy do bardziej złożonych zagadnień.

Będzie to praca na wielu arkuszach i skoroszytach. Będzie to korzystanie z excelowych formuł w makrach, a nawet pisanie własnych funkcji. Praca stanie się wygodniejsza dzięki takim rozwiązaniom, jak makra osobiste, czy praca ze zdarzeniami.

Dzięki kursowi Twoja praca będzie wygodniejsza, szybsza, ciekawsza, a Twoja wartość na rynku pracy wzrośnie. Do kursu zostały dołączone materiały, dzięki którym będziesz mógł pracować cały czas razem z autorem kursu, a przykłady zostały dobrane tak, byś mógł bezpośrednio Twoją wiedzę wykorzystać w codziennej pracy. Jeśli chcesz usprawnić swoją pracę z makrami i VBA ten kurs jest dla Ciebie!

Szkolenie poprowadzi Dominik Trznadel, który od kilku lat pracuje w Excelu, wykorzystując go przede wszystkim do analizy danych.


Kurs Makra i VBA w Excelu dla początkujących

Zobacz jak przyspieszyć i zautomatyzować swoją pracę w Excelu. Zacznij stosować makra i VBA i zapomnij o żmudnym kopiowaniu danych i ręcznym sporządzaniu raportów! Dowiedz się więcejOpublikowane 16 września 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!