Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Makra w Excelu 365 od podstaw

Premiera: Kurs Makra w Excelu 365 od podstaw


Kurs Makra w Excelu 365 od podstaw

Naucz się pracować z makrami i zacznij automatyzować powtarzalne czynności w Excelu. Spraw aby żmudne i powtarzalne zadania wykonywały się same, bez Twojego wysiłku. Dowiedz się więcej
Jesteś managerem, księgowym lub po prostu na co dzień sporo korzystasz z Excela 365 i chcesz to robić efektywniej? Szukasz sposobów, by zautomatyzować powtarzalne zadania w arkuszu? A może musisz opanować makra, żeby zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy lub awans w obecnej firmie?

W takim razie ten Kurs Makra w Excelu 365 od podstaw na pewno Cię zainteresuje. Nie martw się, jeżeli do tej pory nie korzystałeś z makr. W trakcie kursu przejdziemy przez każdy etap ich tworzenia i wykorzystania w różnych scenariuszach.

Dowiesz się jak od zera przygotować Excela do pracy z makrami, jak je rejestrować, łączyć kilka makr w jedno i dbać o ich bezpieczeństwo. W końcu poczujesz się pewnie korzystając z odwołań względnych i bezwzględnych.

Zobaczysz jak przypisywać makra do ilustracji i tworzyć dla nich skróty klawiszowe. Podczas kursu zagłębisz się również w edytor Visual Basic, gdzie zobaczysz jak edytować i optymalizować swoje makra, aby działały dokładnie tak, jak potrzebujesz.

W kursie nie zabraknie praktycznych lekcji z zadaniami, które pozwolą Ci sprawdzić nowo zdobyte umiejętności i łatwo dopasować makra do Twoich codziennych zadań. To jak? Gotowy, aby zautomatyzować swoją pracę z Excelem dzięki makrom? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Sebastian Godziszewski, certyfikowany trener Microsoft Excel, który od lat szkoli innych z obsługi arkusza i pomaga im odkrywać im potencjał tego narzędzia.


Kurs Makra w Excelu 365 od podstaw

Naucz się pracować z makrami i zacznij automatyzować powtarzalne czynności w Excelu. Spraw aby żmudne i powtarzalne zadania wykonywały się same, bez Twojego wysiłku. Dowiedz się więcejOpublikowane 25 marca 2024 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!