Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs MariaDB od podstaw

Premiera: Kurs MariaDB od podstaw


Kurs MariaDB od podstaw

Opanuj jeden z najlepszych i w pełni darmowy system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Poznaj podstawy języka SQL, naucz się projektować bazy danych, tworzyć tabele i swobodnie pracować z danymi. Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się konfiguracji serwera MariaDB w systemach Windows oraz Linux? Szukasz szkolenia, które pokaże Ci, jak efektywnie zarządzać bazami danych? A może chcesz zdobyć umiejętności cenione na rynku pracy? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jesteś w dobrym miejscu.

Kurs MariaDB od podstaw jest skierowany do programistów, studentów informatyki, inżynierów oprogramowania, a tak naprawdę dla każdego, kto zna podstawy SQL’a i chciałby rozwinąć swoje umiejętności o pracę w MariaDB.

Zaczniesz od przygotowania środowiska pracy na różnych systemach operacyjnych oraz w kontenerze Dockera.

Następnie poznasz podstawy projektowania struktury danych, selekcję oraz sortowanie danych. Zobaczysz, jak stworzyć i zmodyfikować tabele, relacje oraz jak wykorzystywać funkcje liczbowe, tekstowe oraz daty i czasu.

Poznasz praktyczne aspekty programowania w Maria DB, takie jak tworzenie procedur, zarządzanie transakcjami czy operacje DML. Znajomość zaawansowanych technik pracy z bazami danych to dzisiaj klucz do sukcesu na wielu stanowiskach w IT. Jeżeli chcesz je opanować i poznać, to zapraszamy Cię do udziału w tym kursie.

Kurs prowadzi Piotr Chudzik, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z danymi. W ciągu kilku lat zaprojektował i wdrożył kilkadziesiąt systemów odpowiedzialnych za przechowywanie i przetwarzanie danych dla firm z sektora finansowego oraz analitycznego.


Kurs MariaDB od podstaw

Opanuj jeden z najlepszych i w pełni darmowy system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Poznaj podstawy języka SQL, naucz się projektować bazy danych, tworzyć tabele i swobodnie pracować z danymi. Dowiedz się więcejOpublikowane 17 października 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!