Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Matematyka na studiach - liczby zespolone

Premiera: Kurs Matematyka na studiach - liczby zespolone


Kurs Matematyka na studiach - liczby zespolone

Opanuj materiał z liczb zespolonych i nie daj się zaskoczyć na kolejnym kolokwium lub egzaminie. Ucz się praktycznie, rozwiązując typowe zadania i przykłady. Dowiedz się więcej
Jesteś studentem i nie jesteś pewien, czy jesteś dobrze przygotowany do egzaminu, kolokwium lub całej sesji? Masz braki z liczb zespolonych i chcesz nadrobić zaległości? W takim razie sprawdź nasz nowy Kurs Matematyka na studiach - liczby zespolone.

Liczby zespolone są przerabiane na każdej uczelni technicznej w Polsce. Podczas tego kursu na początku dowiesz się czym dokładnie jest liczba zespolona.

Nauczysz się wykonywać na nich podstawowe działania i poznasz postać trygonometryczną tej liczby, dzięki czemu będziesz w bardzo łatwy sposób umiał potęgować i pierwiastkować liczby zespolone.

Dowiesz się jak radzić sobie z równaniami zespolonymi, w jaki sposób pokazuje się liczby zespolone na płaszczyźnie i jak wygląda postać wykładnicza liczby zespolonej.

Jak widzisz, wiedzy do zdobycia jest bardzo dużo, ale spokojnie. Będziesz ją zdobywał w małych porcjach popartą dużą ilością przykładów, tak żebyś wszystko dobrze zrozumiał i zapamiętał.

Na koniec przerobisz specjalny zestaw zadań, dzięki któremu utrwalisz i usystematyzujesz całą zdobytą wiedzę.

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel, który od lat pomaga studentom lepiej zrozumieć matematykę. Na co dzień zajmuje się nauczaniem, udzielaniem korepetycji i nagrywaniem kursów, w których tłumaczy zagadnienia związane z matematyką.


Kurs Matematyka na studiach - liczby zespolone

Opanuj materiał z liczb zespolonych i nie daj się zaskoczyć na kolejnym kolokwium lub egzaminie. Ucz się praktycznie, rozwiązując typowe zadania i przykłady. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 kwietnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!