Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Matematyka na studiach - macierze

Premiera: Kurs Matematyka na studiach - macierze


Kurs Matematyka na studiach - macierze

Opanuj cały materiał z macierzy, dzięki lekcjom z dużą liczbą przykładów. Naucz się rozwiązywać typowe zadania, często pojawiające się na kolokwiach i egzaminach. Dowiedz się więcej
Jesteś studentem, a przed Tobą kolokwium lub egzamin z macierzy? Nie jesteś pewien, czy jesteś dobrze przygotowany, żeby zdać przedmiot?

Nie martw się, jesteś we właściwym miejscu. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Matematyka na studiach - macierze.

Macierze są przerabiane praktycznie na każdej uczelni technicznej, a po tym kursie nie będziesz miał już problemu z ich zrozumieniem. Na początku dowiesz się ogólnie co to są macierze.

Następnie zobaczysz jakie są działania na macierzach i jak się wyznacza wyznaczniki. Dzięki tej wiedzy bez problemu zrozumiesz w jaki sposób wyznacza się macierz odwrotną.

Zdobędziesz wiedzę o równaniach macierzowych i rzędzie macierzy. Dowiesz się, w jaki sposób rozwiązuje się układy równań, właśnie dzięki macierzom.

Jak widzisz, wiedzy do zdobycia jest bardzo dużo, ale spokojnie. Będziesz ją zdobywać w małych porcjach, popartych dużą ilością przykładów, tak żeby łatwiej było Ci wszystko zrozumieć i zapamiętać.

Na koniec czeka na Ciebie specjalny zestaw zadań, dzięki któremu utrwalisz i usystematyzujesz całą zdobytą wiedzę. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki, który od lat pomaga studentom lepiej zrozumieć matematykę.


Kurs Matematyka na studiach - macierze

Opanuj cały materiał z macierzy, dzięki lekcjom z dużą liczbą przykładów. Naucz się rozwiązywać typowe zadania, często pojawiające się na kolokwiach i egzaminach. Dowiedz się więcejOpublikowane 10 marca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!