Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Matematyka na studiach - przebieg zmienności funkcji

Premiera: Kurs Matematyka na studiach - przebieg zmienności funkcji


Kurs Matematyka na studiach - przebieg zmienności funkcji

Opanuj cały materiał z przebiegu zmienności funkcji, dzięki lekcjom prowadzonym na praktycznych przykładach. Upewnij się, że żadne zadanie na kolokwium lub egzaminie już Cię nie zaskoczy! Dowiedz się więcej
Czeka Cię kolokwium lub egzamin z przebiegu zmienności funkcji? Czujesz, że masz jeszcze jakieś braki? Nie martw się, mamy coś dla Ciebie: Kurs Matematyka na studiach - przebieg zmienności funkcji.

Przebieg zmienności funkcji jest to dział, czy też zagadnienie, które jest przerabiane na każdej uczelni technicznej. Więc jeżeli jesteś studentem takiej uczelni, to na pewno to zagadnienie prędzej czy później Ci się przyda.

Nie ma teraz znaczenia, czy po prostu chcesz zdać, czy chcesz bardzo dobrze przerobić cały materiał i go zrozumieć, czy może chcesz dostać jak najwyższą liczbę punktów z egzaminu, bo walczysz o stypendium. Niezależnie od tego, ten kurs na pewno Ci się przyda.

Podczas kursu na samym początku dowiesz się, jaki jest ogólny schemat badania przebiegu zmienności funkcji. Zobaczysz jak wyznaczać własności różnego rodzaju funkcji, a następnie jak wyznaczyć granicę, asymptoty i pochodną funkcji.

Nauczysz się, jak zastosować pochodną w badaniu monotoniczności różnego rodzaju funkcji. Na koniec przerobisz przebieg zmienności różnego rodzaju funkcji.

Tak, to jest bardzo duża dawka wiedzy, którą musisz zdobyć, ale spokojnie, cały materiał jest podzielony na zwięzłe lekcje, poparte dużą ilością przykładów, tak żebyś wszystko dobrze zrozumiał i zapamiętał.

Dostaniesz również zestaw zadań, który pomoże Ci utrwalić i usystematyzować całą zdobytą wiedzę.

Szkolenie prowadzi Marcin Matyja, nauczyciel matematyki z wieloletnim doświadczeniem, który od lat pomaga swoim uczniom zrozumieć różnorodne zagadnienia związane z matematyką.


Kurs Matematyka na studiach - przebieg zmienności funkcji

Opanuj cały materiał z przebiegu zmienności funkcji, dzięki lekcjom prowadzonym na praktycznych przykładach. Upewnij się, że żadne zadanie na kolokwium lub egzaminie już Cię nie zaskoczy! Dowiedz się więcejOpublikowane 31 marca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!