Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Microsoft Excel 365 od podstaw

Premiera: Kurs Microsoft Excel 365 od podstaw


Kurs Microsoft Excel 365 od podstaw

Naucz się posługiwać arkuszem kalkulacyjnym od zera. Dowiedz się, jak używać formuł i funkcji, korzystać z tabel przestawnych i tworzyć wykresy. Przyspiesz swoją pracę w Excelu dzięki narzędziom AI! Dowiedz się więcej
Korzystasz z Excela, ale nadal masz problemy nawet z prostymi obliczeniami, zastosowaniem formuł, sortowaniem czy filtrowaniem? Zarządzanie arkuszami oraz operacje na komórkach to dla Ciebie czarna magia? Chcesz w końcu ogarnąć Excela tak, by nie bać się kolejnych zadań, które będziesz musieć w nim wykonać?

Nie martw się, jeżeli jesteś totalnie zielony w temacie. Kurs Microsoft Excel 365 od podstaw zaczniesz od podstaw, takich jak obsługa interfejsu i stopniowo przechodzimy do bardziej zaawansowanych narzędzi, kończąc na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w arkuszu.

Po tym szkoleniu czynności takie jak kopiowanie, wycinanie, scalanie czy przenoszenie danych i komórek nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Na praktycznych przykładach dowiesz się jak korzystać z przydatnych formuł i funkcji warunkowych, takich jak suma, średnia czy popularne, jeżeli.

Bez problemu samodzielnie wykonasz nie tylko proste, ale też bardziej skomplikowane obliczenia, zobaczysz, jak działa sortowanie, a także jak wyróżniać konkretne dane w arkuszach, np. za pomocą filtrowania.

Dowiesz się, jak w szybki sposób zaprezentować dane na wykresach oraz skutecznie przygotować arkusz do wydruku. Jeżeli chcesz szybko opanować Excela, to naprawdę nie ma lepszego sposobu niż ten kurs.

Szkolenie prowadzi Sebastian Godziszewski - certyfikowany trener Microsoft Excel oraz właściciel firmy szkoleniowej. Posiada 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.


Kurs Microsoft Excel 365 od podstaw

Naucz się posługiwać arkuszem kalkulacyjnym od zera. Dowiedz się, jak używać formuł i funkcji, korzystać z tabel przestawnych i tworzyć wykresy. Przyspiesz swoją pracę w Excelu dzięki narzędziom AI! Dowiedz się więcejOpublikowane 18 grudnia 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!