Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Microsoft Outlook 365 od podstaw

Premiera: Kurs Microsoft Outlook 365 od podstaw


Kurs Microsoft Outlook 365 od podstaw

Zapanuj nad swoją skrzynką mailową, zwiększ produktywność i podnieś kwalifikacje zawodowe. Opanuj obsługę Outlooka i zacznij skutecznie zarządzać swoją komunikacją i zadaniami. Dowiedz się więcej
Zapewne korzystasz z maila w domu lub w pracy - być może masz nawet kilka skrzynek mailowych. Chcesz opanować tą całą masę wiadomości, którą dostajesz codziennie? Frustruje Cię konieczność przełączania się między różnymi programami i aplikacjami tylko po to, żeby zorganizować swoje maile, spotkania, zadania, kontakty, notatki i chcesz to zebrać w jednym miejscu bez obaw, że coś Ci umknie?

Jeśli tak, Kurs Microsoft Outlook 365 od podstaw to coś dla Ciebie. Dowiesz się tu, jak krok po kroku opanować Outlooka, zarówno w zadaniach prywatnych, jak i biznesowych w Twojej firmie. Omówione zostaną wszystkie kluczowe funkcjonalności Outlooka - od konfiguracji instalacji, poprzez skrzynkę odbiorczą i nadawczą, aż po takie bardziej zaawansowane funkcje jak tworzenie szablonów, tworzenie reguł i tworzenie szybkich kroków.

Dowiesz się jak korzystać z folderów, dodawać flagi, etykiety, jak za pomocą tworzonych reguł uporządkować swoje wiadomości. Zapoznasz się z formatowaniem e-maili, dodawaniem załączników, tworzeniem podpisów do swojej świadomości i wiele więcej. Oprócz tego nauczysz się, jak zintegrować Outlooka z innymi programami, jak OneDrive albo OneNote, aby jeszcze bardziej podnieść swoją produktywność, chociażby poprzez łatwiejsze zarządzanie zadaniami, załącznikami, bądź dokumentami.

Mowa będzie również o takich funkcjach jak kalendarz, czy zadania. Zobaczysz jak tworzyć nowe terminy, jak planować spotkania - w tym spotkania online - jak delegować zadania, zarządzać ich listą, kategoryzować te zadania. Ponadto dowiesz się, jak bronić się przed spamem, phishingiem i zadbać o bezpieczeństwo Twoich maili.

Dzięki temu szkoleniu nauczysz się nie tylko jak zarządzać mailami w jednym miejscu, ale zobaczysz też, w jaki sposób być bardziej produktywnym i trochę lepiej zarządzać swoim czasem.

Kurs prowadzi Wiktor Sawoniaka - psycholog z wykształcenia, wieloletni trener biznesu i ekspert od zarządzania sobą w czasie. Od prawie dekady wspiera firmy, zespoły i osoby w zwiększeniu swojej produktywności. Realizował projekty na rzecz takich firm jak Google, Microsoft czy TikTok. Jest także właścicielem i administratorem strony zarzadzanieczasem.pl.


Kurs Microsoft Outlook 365 od podstaw

Zapanuj nad swoją skrzynką mailową, zwiększ produktywność i podnieś kwalifikacje zawodowe. Opanuj obsługę Outlooka i zacznij skutecznie zarządzać swoją komunikacją i zadaniami. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 września 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!