Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Microsoft Word 365 od podstaw

Premiera: Kurs Microsoft Word 365 od podstaw


Kurs Microsoft Word 365 od podstaw

Opanuj pracę z Microsoft Word i twórz profesjonalnie wyglądające dokumenty. Naucz się formatować tekst, akapity, pracować z tabelami, wstawiać grafiki i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Bez względu na to, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z edytorem tekstu, czy masz już jakieś doświadczenia z Wordem, w tym Kursie Microsoft Word 365 od podstaw znajdziesz masę praktycznych wskazówek.

Kurs zaczniesz od solidnego zapoznania się z interfejsem programu. Później stopniowo przejdziesz do tworzenia różnego rodzaju dokumentów. Zapoznasz się z formatowaniem, wyrównywaniem tekstu, dodawaniem wcięć, odstępów, list punktowanych i numerowanych.

Zobaczysz, jak prawidłowo używać paginacji i tabulatorów. Przekonasz się, że kilkukrotny enter wcale nie jest dobrym sposobem na tworzenie odstępów.

Zobaczysz, jak do dokumentów wstawiać obrazki, wykresy, dopasować ich rozmiar, czy wstawić je względem tekstu. Nauczysz się też pracować z tabelami. Dowiesz się, jak je poprawnie wstawiać, edytować, przenosić, formatować w nich tekst i grafiki.

Nie zabraknie też tematów takich jak podpisy, znaki wodne, linki czy wstawianie odsyłaczy do innych dokumentów, np. Worda czy Excela.

Dowiesz się również, jak korzystać z funkcji poprawnej pisowni, tak aby Twoje dokumenty były wolne od błędów. Wszystko zobaczysz na praktycznych przykładach, tworząc dokumenty takie jak CV, raporty oraz pracę dyplomową, a zdobyte umiejętności przećwiczysz w akcji dzięki dołączonym do kursu plikom z zadaniami.

Szkolenie prowadzi Sebastian Bąk, wieloletni trener z obszaru rozwiązań IT specjalizujący się w rozwiązaniach oferowanych przez Microsoft, Google i Oracle.


Kurs Microsoft Word 365 od podstaw

Opanuj pracę z Microsoft Word i twórz profesjonalnie wyglądające dokumenty. Naucz się formatować tekst, akapity, pracować z tabelami, wstawiać grafiki i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 października 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!