Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Mindfulness - trening uważności od podstaw

Premiera: Kurs Mindfulness - trening uważności od podstaw


Kurs Mindfulness - trening uważności od podstaw

Rozpocznij trening mindfulness i zacznij żyć bardziej świadomie. Popraw koncentrację, zwiększ produktywność i zredukuj stres. Naucz się kontrolować swoje emocje i prowadź szczęśliwe życie. Dowiedz się więcej
Czujesz, że dopadła Cię rutyna i każdy dzień wygląda tak samo? Ciągle rozmyślasz o tym, co wydarzyło się w przeszłości lub skupiasz się na tym, co może pójść nie tak w przyszłości? Jesteś znudzony i chcesz w końcu zacząć czerpać radość ze swojego życia? A może po prostu masz stresującą pracę i nie chcesz przenosić swoich emocji na bliskich?

Bez względu na to, która z tych sytuacji jest Ci bliższa, nasz nowy Kurs Mindfulness - trening uważności od podstaw, może wesprzeć Cię w dążeniu do lepszego życia.

Ćwiczenie uważności w niesamowity wręcz sposób zmienia postrzeganie siebie, innych oraz różnych okoliczności, które przytrafiają się w naszym życiu. Tak naprawdę wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć praktykę uważności masz już w sobie, ponieważ każdy z nas może być obecny tu i teraz.

O tym, jak zrobić pierwszy krok i czerpać jak najwięcej z mindfulness dowiesz się właśnie z tego kursu. Na początku szkolenia zobaczysz czym tak naprawdę jest uważność oraz jak możesz wykorzystać to podejście w życiu.

Dowiesz się także czym jest medytacja oparta na uważności oraz jak może Cię wesprzeć w redukcji stresu oraz napięcia, których być może doświadczasz.

Zobaczysz także, że regularna praktyka uważności może wpłynąć na Twoje nastawienie oraz motywację. Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak dbać o swoje samopoczucie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

W trakcie przerabiania tego szkolenia online poznasz wiele ćwiczeń, które pozwolą Ci praktykować i wzmacniać postawę mindfulness. Dowiesz się, że uważność to nie tylko medytacja, ale i również doświadczenie zwykłych, prostych chwil w życiu, które naprawdę dają nam sporo frajdy. Wystarczy umieć je zobaczyć.

Szkolenie prowadzi Adrian Longosz, certyfikowany coach oraz mentor, który od blisko 10 lat pomaga innym osobom zmieniać ich życia na lepsze.


Kurs Mindfulness - trening uważności od podstaw

Rozpocznij trening mindfulness i zacznij żyć bardziej świadomie. Popraw koncentrację, zwiększ produktywność i zredukuj stres. Naucz się kontrolować swoje emocje i prowadź szczęśliwe życie. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 stycznia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!