Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Mnemotechniki - jak szybko się uczyć i zapamiętywać więcej

Premiera: Kurs Mnemotechniki - jak szybko się uczyć i zapamiętywać więcej


Kurs Mnemotechniki - jak szybko się uczyć i zapamiętywać więcej

Zacznij uczyć się szybciej i zapamiętywać na dłużej! Zobacz, jak poprawić swoją pamięć i koncentrację, zbuduj własny system mnemotechnik i odkryj sposoby efektywnej nauki oraz przyswajania informacji. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się, jak to możliwe, że niektórzy potrafią w krótkim czasie opanować kilka języków obcych, pamiętać o ważnych datach i błyskawicznie przyswajać nowe informacje? Chcesz poznać takie techniki, które pomogą Ci dobrze wykorzystać każdą minutę nauki, zapamiętać więcej, w jeszcze krótszym czasie? Jeśli tak, to ten kurs mnemotechnik jest tym czego szukasz.

Poznasz w nim sprawdzone metody i techniki, dzięki którym naprawdę zaczniesz uczyć się szybciej i zapamiętywać na dłużej. Na początku kursu zrozumiesz, jak działa Twój mózg. Poznasz różne style uczenia się od wzrokowca do kinestetyka i dowiesz się, jak dostosować metody nauki do swojego stylu, tak, by jeszcze bardziej zwiększyć efektywność zapamiętywania.

Następnie przejdziesz do poznania różnych mnemotechnik od najprostszych, takich jak tworzenie skojarzeń, przez mapę myśli, aż do skomplikowanych systemów jak Pałac Pamięci. Zobaczysz, jak zastosować je w praktyce do zapamiętywania słówek i wyrażeń w języku obcym, długich list czy nawet całych książek.

Poznasz też strategie rozwijające koncentrację, które pomogą Ci się skupić na nauce pomimo licznych rozproszeń, a dzięki ćwiczeniom i materiałom będziesz w stanie natychmiast zastosować poznane techniki w codziennym życiu, w pracy, podczas studiów czy podczas nauki języków obcych.

To jak, chcesz odkryć pełen potencjał swojego umysłu i raz na zawsze zmienić podejście do nauki? Jeśli tak, to do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Katarzyna Piekarska, trenerka technik pamięciowych i lektorka języka angielskiego. Autorka kursu posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i szkoleniu osób w różnym wieku i na różnych poziomach zawodowych.


Kurs Mnemotechniki - jak szybko się uczyć i zapamiętywać więcej

Zacznij uczyć się szybciej i zapamiętywać na dłużej! Zobacz, jak poprawić swoją pamięć i koncentrację, zbuduj własny system mnemotechnik i odkryj sposoby efektywnej nauki oraz przyswajania informacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 czerwca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!