Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs MongoDB od podstaw

Premiera: Kurs MongoDB od podstaw


Kurs MongoDB od podstaw

Poznaj MongoDB i odkryj pełne nowoczesnych możliwości bazy danych. Zadbaj o skalowalność, wydajność, niezawodność i elastyczność swoich projektów. Dowiedz się więcej
Chcesz poznać bardziej elastyczny i wydajny sposób przechowywania danych niż SQL? Zastanawiasz się, dlaczego tak wielu specjalistów IT przesiada się z tradycyjnych baz danych SQL na MongoDB? A może chcesz dowiedzieć się więcej i poznać MongoDB od zera? W takim razie świetnie trafiłeś!

Kurs MongoDB od podstaw jest skierowany do osób, które znają podstawy SQLa i chcą rozwinąć swoje umiejętności z baz danych właśnie o MongoDB. Będzie więc idealny dla programistów, administratorów baz danych, studentów informatyki, analityków danych.

Zaczniesz od poznania podstaw MongoDB, takich jak instalacja i konfiguracja w różnych środowiskach: Windows, Linux oraz Docker i połączysz się z bazą.

Zrozumiesz jakie są podstawowe struktury i modele danych, a także jak efektywnie dodawać, selekcjonować oraz filtrować dane.

Nauczysz się również zaawansowanych technik, takich jak agregowanie, aktualizacja i usuwanie danych oraz zarządzanie indeksami. Wszystkie techniki pracy z MongoDB opanujesz dzięki praktycznym i życiowym przykładom.

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci wykorzystywać możliwości MongoDB w swoich projektach.

Kurs prowadzi Piotr Chudzik, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z danymi. W ciągu kilku lat zaprojektował i wdrożył kilkadziesiąt systemów odpowiedzialnych za przechowywanie i przetwarzanie danych dla firm z sektora finansowego oraz analitycznego.


Kurs MongoDB od podstaw

Poznaj MongoDB i odkryj pełne nowoczesnych możliwości bazy danych. Zadbaj o skalowalność, wydajność, niezawodność i elastyczność swoich projektów. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 października 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!