Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce

Premiera: Kurs Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce


Kurs Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce

Poznaj sprawdzone narzędzia do optymalizacji i automatyzacji marketingu. Zwiększ skuteczność newsletterów, ogarnij social media, twórz świetne treści i rozwijaj swój biznes szybciej niż do tej pory! Dowiedz się więcej
Chciałbyś wiedzieć jak zacząć automatyzować marketing internetowy lecz nie masz umiejętności programistycznych? Nie do końca wiesz jak się do tego się zabrać? W takim razie zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce.

Dzięki tym narzędziem będziesz mógł przygotować całą swoją obecność w internecie, przygotować stronę internetową, Landing Page, ale to nie wszystko. Najważniejsze jest to że wspierają one sposób budowania bazy kontaktów internetowych, czyli twojego fundamentu sukcesu marketingu internetowego.

Dzięki temu będziesz mógł zgromadzić klientów zainteresowanych właśnie Twoimi usługami, a Twoja działalność w internecie będzie bardziej skoncentrowana na tych klientach, którzy są potencjalnie chętni zapłacić.

Dowiesz się w jaki w jaki sposób komunikować oraz co komunikować klientom, jak dowiedzieć się co ich interesuje i na co dobrze reagują.

W tym kursie na podstawie narzędzi takich jak Mailchimp, Campaing Monitor czy Buffer oraz wielu innych nauczysz się prowadzić kampanie internetowe i zarządzać użytkownikami. Dowiesz się jak wysyłać mailingi, jak wysyłać posty na social media, planować takie posty, jak zwiększać zaangażowanie swoich użytkowników oraz co zrobić żeby wracali do Twojej oferty. I oczywiście żeby końcowo po prostu zaczęli kupować.

W tym kursie dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystać narzędzia automatyzacji, aby zwiększyć skuteczność tych narzędzi oraz jak korzystać z raportów, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić co działało, w jaki sposób użytkownicy reagują na Twoją działalność i co możesz zrobić żeby usprawnić te komunikaty. Być może zrezygnujesz lub odsuniesz się od tych nieskutecznych?

Więc masz tutaj dużo narzędzi do content marketingu które pozwolą Ci komunikować w sposób przejrzysty, przyjemny dla oka, łatwy w zrealizowaniu. Dzięki temu będziesz mógł tak naprawdę zacząć od jutra tworzyć swoją obecność w internecie, obecność swojej firmy zarówno w mailingach jak i w social mediach czyli w dwóch najważniejszych elementach marketingu internetowego.

Nie będziesz już musiał przepłacać za reklamę, za inne formy komunikacji, które nie są tak skuteczne w dzisiejszych czasach jak wcześniej. Do zobaczenia w pierwszej lekcji.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu czas wolny spędza z rodziną oraz zgłębiając wiedzę dotyczącą programowania oraz automatyzacji.


Kurs Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce

Poznaj sprawdzone narzędzia do optymalizacji i automatyzacji marketingu. Zwiększ skuteczność newsletterów, ogarnij social media, twórz świetne treści i rozwijaj swój biznes szybciej niż do tej pory! Dowiedz się więcejOpublikowane 22 kwietnia 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!