Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Nauczanie angielskiego w przedszkolu - nowoczesne techniki

Premiera: Kurs Nauczanie angielskiego w przedszkolu - nowoczesne techniki


Kurs Nauczanie angielskiego w przedszkolu - nowoczesne techniki

Poznaj nowoczesne metody nauczania, dzięki którym Twoi mali uczniowie będą chętniej uczestniczyć w zajęciach i szybciej opanują angielski. Spraw, aby nauka języka była dla nich dobrą zabawą! Dowiedz się więcej
Uczysz angielskiego w przedszkolu i szukasz nowych, kreatywnych pomysłów, które sprawią, że dzieci będą bardziej zaangażowane podczas Twoich zajęć? Zastanawiasz się, co zrobić, by uważniej Cię słuchały i szybciej zapamiętywały nowe słówka i zwroty? Chcesz wprowadzić do swoich lekcji innowacyjne techniki nauczania, jak trening poznawczy, mnemotechniki czy mindfulness?

Jeżeli tak, to ten Kurs Nauczanie angielskiego w przedszkolu - nowoczesne techniki jest dokładnie tym, czego szukasz. Poznasz w nim sprawdzone metody nauczania angielskiego, dzięki którym Twoi mali uczniowie pokochają Twoje zajęcia i będą uczyć się jeszcze szybciej.

Na początku kursu zrozumiesz, jak uczy się mózg dziecka, a w kolejnych etapach kursu będziesz stopniowo poznawać innowacyjne techniki nauczania wraz z konkretnymi przykładami i ćwiczeniami, które pomogą Ci wdrożyć je w swoim przedszkolu.

Dowiesz się na czym polega trening poznawczy, nauczysz się angażować dzieci w naukę angielskiego przez ciekawe zabawy i gry. Przekonasz się w jaki sposób możesz organizować lekcje z elementami gimnastyki mózgu, wykorzystywać mnemotechniki do efektywnego uczenia słówek, a nawet wdrożyć elementy mindfulness, które nie tylko zwiększą koncentrację dzieci, ale też dodadzą im pewności siebie.

To jak? Chcesz rozwijać w pełni potencjał swoich uczniów i zmienić naukę w kreatywną zabawę? Jeśli tak, to do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Katarzyna Piekarska, trenerka technik pamięciowych i nauczycielka języka angielskiego z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autorka kursu promuje aktywne techniki nauki, mnemotriki i techniki skojarzeniowo-obrazowe, które pomagają uczyć się skuteczniej nie tylko dzieciom, ale również młodzieży i dorosłym.


Kurs Nauczanie angielskiego w przedszkolu - nowoczesne techniki

Poznaj nowoczesne metody nauczania, dzięki którym Twoi mali uczniowie będą chętniej uczestniczyć w zajęciach i szybciej opanują angielski. Spraw, aby nauka języka była dla nich dobrą zabawą! Dowiedz się więcejOpublikowane 9 lipca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!