Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Niemiecki dla dzieci

Premiera: Kurs Niemiecki dla dzieci


Kurs Niemiecki dla dzieci

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i otwórz przed nim drzwi do świata języków obcych. Pomóż mu opanować niemiecki w jego tempie, za pomocą kursu online pełnego interaktywnych zadań i ćwiczeń. Dowiedz się więcej
Twoje dziecko spędza godziny przed ekranem, a Ty zastanawiasz się, jak zmienić ten czas w coś pożytecznego? Chcesz rozwinąć w dziecku chęć do nauki języka niemieckiego, ale zajęcia w szkole i prywatne lekcje je tylko do tego zniechęciły? Więc koniecznie sprawdź nasz kurs niemieckiego dla dzieci.

Ma on formę krótkich, angażujących lekcji wideo z masą interaktywnych i różnorodnych ćwiczeń, które Twoje dziecko pokocha. Będzie je mogło realizować za pomocą smartfona lub tableta, więc nauka przyjdzie mu znacznie łatwiej niż za pomocą tradycyjnych podręczników i do tego będzie bardziej efektywna.

Kurs zaczyna się od rzeczy takich jak powitania i pożegnania oraz proste zwroty „Halo! Ich heiße…” to jedno z pierwszych zdań, które Twoje dziecko wykorzysta, aby się przedstawić.

Później przejdzie przez świat hobby, rodzinę, zwierzęta, naukę, naturę, szkołę i wiele innych. Będzie to świetna okazja, aby poznać bogate słownictwo i zbudować umiejętności komunikacyjne Twojego dziecka.

Nie zabraknie również niemieckiej gramatyki, ale przekazanej w ciekawy i interesujący sposób bez nudnych i odstraszających tabelek. Twoje dziecko nawet nie zauważy, kiedy opanuje budowanie zdań w czasie teraźniejszym i przeszłym.

Ten kurs to wygodny, efektywny i angażujący sposób na naukę języka niemieckiego dla Twojej pociechy. Nie czekaj, sprawdź go już dziś i razem z dzieckiem zacznij odkrywać ten fascynujący język.

Szkolenie prowadzi Izabela Młudzińska, doświadczona lektorka języka niemieckiego, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby nauka języka była dla dzieci przede wszystkim dobrą zabawą.


Kurs Niemiecki dla dzieci

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i otwórz przed nim drzwi do świata języków obcych. Pomóż mu opanować niemiecki w jego tempie, za pomocą kursu online pełnego interaktywnych zadań i ćwiczeń. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!