Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A1


Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A1
5.0
star star star star star
(1 ocena)

Opanuj język niemiecki na poziomie A1 dzięki praktycznym ćwiczeniom. Poznaj przydatne zwroty, gramatykę oraz słownictwo i zacznij swobodnie komunikować się po niemiecku w codziennych sytuacjach. Dowiedz się więcej
Od dawna chcesz nauczyć się języka niemieckiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Samodzielna nauka w domu nie jest dla Ciebie, a szkoły językowe to zbyt duży wydatek? Potrzebujesz rozwiązania, które dopasuje się do Ciebie i stawia na praktyczną naukę języka, a nie wkuwanie regułek?

Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A1 jest właśnie dla Ciebie. Nie ma znaczenia, czy język niemiecki jest Ci potrzebny w pracy, w podróży, w szkole czy na studiach. Z tym kursem zaczniesz mówić, czytać i pisać w zaledwie kilka godzin. Wszystko dzięki krótkim i praktycznym lekcjom wideo oraz masie interaktywnych zadań, które znajdziesz w tym szkoleniu.

Zapomnij o nudnej nauce i typowym szkolnym podejściu, powtarzaniu słówek w nieskończoność czy zapamiętywaniu nieprzydatnych regułek. Otrzymasz tu angażujące i różnorodne ćwiczenia, nagrania audio z poprawną wymową oraz pomoce dodatkowe.

Do wszystkiego będziesz mieć wygodny dostęp online, więc uczysz się z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Laptop, smartfon, tablet - wybierz jak Ci wygodniej! Kurs składa się z 17 rozdziałów, obejmujących tematy takie jak zawody, ubrania, jedzenie, czas wolny, urlop, wakacje, pogoda i wiele więcej.

W trakcie kursu w naturalny sposób, w typowych życiowych sytuacjach będziesz poznawać nowe słownictwo, gramatykę i uczyć się poprawnej wymowy. Już po pierwszych lekcjach zaczniesz budować poprawne zdania, a po ukończeniu kursu będziesz w stanie rozmawiać na wiele różnych tematów. Przestaniesz bać się rozmowy z obcokrajowcami i zaczniesz wykorzystywać niemiecki na co dzień.

Kurs prowadzi Klaudia Kotajny - lektorka języka niemieckiego, która ukończyła studia germanistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i od kilku lat zawodowo uczy języka.


Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A1
5.0
star star star star star
(1 ocena)

Opanuj język niemiecki na poziomie A1 dzięki praktycznym ćwiczeniom. Poznaj przydatne zwroty, gramatykę oraz słownictwo i zacznij swobodnie komunikować się po niemiecku w codziennych sytuacjach. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 sierpnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!