Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs NoSQL - nierelacyjne bazy danych od podstaw

Premiera: Kurs NoSQL - nierelacyjne bazy danych od podstaw


Kurs NoSQL - nierelacyjne bazy danych od podstaw

Opanuj pracę z nierelacyjnymi bazami danych, poznaj ich typy i dowiedz się, jak wybrać najlepszą bazę do projektu, z którym pracujesz. Naucz się zarządzać danymi i przechowywać je w bezpieczny sposób. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jaką bazę danych wybrać dla swojego projektu? Chcesz zdobyć wiedzę z nierelacyjnych baz danych? Zastanawiasz się jak wykorzystać potencjał NoSQL? W takim razie Kurs NoSQL - nierelacyjne bazy danych od podstaw będzie dla Ciebie świetnym wyborem.

Ten kurs powstał z myślą o wszystkich, którzy znają już podstawy SQLa i chcą zrozumieć i opanować korzystanie z baz nierelacyjnych. Będzie więc on idealny dla programistów, administratorów baz danych, analityków i każdej osoby związanej z IT, która ma do czynienia z przechowywaniem dużej ilości danych.

Szkolenie zaczniemy od podstaw. Poznasz kluczowe różnice między bazami danych SQL, a NoSQL. Zobaczysz na praktycznych przykładach różne rodzaje tych baz. Na początek asocjacyjne, gdzie nauczysz się zarządzać danymi w bazie Redis, a następnie bazy dokumentowe. Poznasz między innymi format JSON i model zagnieżdżony.

Później przyjdzie pora na bazy kolumnowe, gdzie zobaczysz rozproszony system zarządzania danymi na podstawie bazy danych Cassandra.

Ostatnim typem będą bazy grafowe. Poznasz teorie grafów oraz algorytm Dijkstry. W szkoleniu nie zabraknie również informacji, jak dbać o wysoką dostępność i bezpieczeństwo w bazach NoSQL. Poznasz najlepsze praktyki pracy z nierelacyjnymi bazami danych i dowiesz się, jak wykorzystać ich zalety w swoich projektach.

To niezwykle cenne umiejętności, bo zbieramy coraz więcej i więcej danych. Potrzeba więc specjalistów, którzy wiedzą jak te dane przechowywać i jak nimi zarządzać. Dzięki temu szkoleniu możesz zostać jednym z nich.

Kurs prowadzi Piotr Chudzik, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z danymi. W ciągu kilku lat zaprojektował i wdrożył kilkadziesiąt systemów odpowiedzialnych za przechowywanie i przetwarzanie danych dla firm z sektora finansowego oraz analitycznego.


Kurs NoSQL - nierelacyjne bazy danych od podstaw

Opanuj pracę z nierelacyjnymi bazami danych, poznaj ich typy i dowiedz się, jak wybrać najlepszą bazę do projektu, z którym pracujesz. Naucz się zarządzać danymi i przechowywać je w bezpieczny sposób. Dowiedz się więcejOpublikowane 6 października 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!