Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Notion - zwiększ produktywność w domu i pracy

Premiera: Kurs Notion - zwiększ produktywność w domu i pracy


Kurs Notion - zwiększ produktywność w domu i pracy

Zacznij skutecznie planować i organizować swoją pracę i życie prywatne z Notion. Pokonaj chaos, stwórz swój własny, spersonalizowany system do zarządzania zadaniami i zwiększ produktywność. Dowiedz się więcej
Czujesz się przytłoczony ilością informacji, które musisz zapamiętać każdego dnia? Masz dosyć korzystania z dziesiątek aplikacji do zarządzania czasem? Chcesz efektywnie planować zadania i być bardziej produktywnym?

Zapraszamy do Kursu Notion - zwiększ produktywność w domu i pracy. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania i automatyzacji zadań zarówno w życiu prywatnym, jak i w firmie. Dowiesz się o wielu różnych funkcjach Notion oraz jak dopasować je do Twoich potrzeb i stylu pracy.

Przejdziemy przez wszystko od początku - od zakładania konta, przez nawigację, po tworzenie stron z zadaniami, a także bardziej zaawansowane funkcje, takie jak tworzenie baz danych, korzystanie z szablonów czy integrację z innymi narzędziami, jak np. Slack czy Trello. Zobaczysz jak to wszystko połączyć razem, aby stworzyć swój własny, spersonalizowany system do zarządzania, dzięki któremu będziesz lepiej zorganizowany i bardziej produktywny.

W kursie nie zabraknie także informacji i na temat sztucznej inteligencji i wykorzystania jej do tworzenia szablonów i automatyzacji. Dzięki temu wszystkie Twoje potrzebne informacje, projekty, notatki czy zadania będą zorganizowane w jednym miejscu. Przestaniesz przeskakiwać między różnymi aplikacjami w poszukiwaniu informacji i skupisz się na tym, co jest naprawdę ważne dla Ciebie. Niezależnie, czy używasz Notion w celach prywatnych, czy tych zawodowych, aplikacja ta pozwoli Ci utrzymać wszystko pod kontrolą.

Kurs prowadzi Joanna Dąbek, specjalistka z zakresu holistycznego zarządzania czasem i doświadczona użytkowniczka aplikacji.


Kurs Notion - zwiększ produktywność w domu i pracy

Zacznij skutecznie planować i organizować swoją pracę i życie prywatne z Notion. Pokonaj chaos, stwórz swój własny, spersonalizowany system do zarządzania zadaniami i zwiększ produktywność. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 sierpnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!