Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Obrazkowy języka angielskiego - nauka metodą wizualną

Premiera: Kurs Obrazkowy języka angielskiego - nauka metodą wizualną


Kurs Obrazkowy języka angielskiego - nauka metodą wizualną

Masz dość tradycyjnych metod nauki? Opanuj język angielski, dzięki ilustracjom, filmom i interaktywnym zadaniom, które sprawią że zdobywanie wiedzy stanie się prawdziwą przyjemnością. Dowiedz się więcej
Szukasz lepszego sposobu na naukę angielskiego niż podręczniki i typowe kursy językowe? Jesteś wzrokowcem i łatwiej Ci przyswajać wiedzę poprzez obrazy, rysunki i filmy? Chcesz szybko opanować przydatne zwroty i angielską gramatykę bez typowej pamięciówki? W takim razie ten kurs obrazkowy języka angielskiego jest dla Ciebie!

Znajdziesz w nim ponad 800 ilustracji oraz krótkie filmiki, więc z pewnością nie będziesz się nudzić. Opanujesz przydatne słownictwo, gramatykę, wyrażenia i wymowę, które przećwiczysz za pomocą różnorodnych zadań graficznych i wstawek konwersacyjnych w filmach z dialogami.

Ten kurs pomoże Ci zacząć biegle mówić, czytać i pisać po angielsku. W trakcie 15 rozdziałów opanujesz angielski na tyle, by swobodnie używać go w różnych życiowych sytuacjach.

Będziesz potrafić wyrazić swoje uczucia oraz opinie i poprosić o inny rozmiar koszulki w sklepie odzieżowym. Poradzisz sobie z wizytą u lekarza i opowiesz znajomym o swojej podróży za granicę.

Poznasz przydatne słówka i zwroty z tematów takich jak praca, szkoła, zakupy, zwierzęta, podróże, świat przyrody, technologia i wiele innych. A wszystko w przystępnej i lekkiej formie graficznej, zamiast masy tekstu do zakucia. To jak? Gotowy na taką naukę? Do zobaczenia na kursie!

Szkolenie prowadzi Marzena Malczyk, lektorka języka angielskiego, która od 2018 roku zajmuje się nauczaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Autorka kursu w swoich lekcjach stawia na dużą ilość materiałów graficznych, dzięki którym uczniowie szybciej robią postępy, a nauka sprawia im więcej frajdy.


Kurs Obrazkowy języka angielskiego - nauka metodą wizualną

Masz dość tradycyjnych metod nauki? Opanuj język angielski, dzięki ilustracjom, filmom i interaktywnym zadaniom, które sprawią że zdobywanie wiedzy stanie się prawdziwą przyjemnością. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 maja 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!