Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs OBS Studio - jak prowadzić transmisje live

Premiera: Kurs OBS Studio - jak prowadzić transmisje live


Kurs OBS Studio - jak prowadzić transmisje live

Opanuj obsługę OBS Studio i naucz się prowadzić transmisje live. Zacznij streamować i nagrywać gameplay’e, prowadzić webinary czy szkolenia online na żywo. Dowiedz się więcej
Myślałeś o tym, aby prowadzić transmisje live na YouTube lub Facebooku? Zastanawiasz się nad stworzeniem własnego kursu, podcastu lub nagraniem gameplayu? A może jesteś nauczycielem lub szkoleniowcem, który chce wykorzystać potencjał webinariów?

W takim razie nasza najnowsza premiera spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przedstawiamy Kurs OBS Studio - jak prowadzić transmisje live.

Zaczynamy zupełnie od zera, więc jeżeli wcześniej nie miałeś do czynienia ze streamami czy nagrywaniem i obróbką wideo - spokojnie, wszystkiego dowiesz się z kursu.

Na początku zapoznasz się z interfejsem programu, a następnie przejdziemy do konkretnych ustawień, które mogą Ci się przydać. Zobaczysz jak dostosowywać je, kiedy będziesz nagrywał ekran komputera, a kiedy go streamował.

Przygotujemy scenę oraz zrzut obrazu pod nagrywanie. Zobaczysz również jak w automatyczny sposób montować swój materiał i dodawać ciekawe efekty podczas transmisji na żywo.

Żeby jeszcze bardziej zainteresować i zwrócić uwagę swoich odbiorców pokażę Ci jak w kreatywny sposób wykorzystać filtry warstw, mikser dźwięku, efekty przejścia, czy trybu studia. Poznasz też nieznane dodatkowe funkcje, które są w OBS, ale bardzo mało osób o nich wie.

Zainstalujesz również darmową wtyczkę, która oferuje mnóstwo dodatkowych efektów niedostępnych w podstawowej wersji programu.

Wiedza, którą zdobędziesz w tym kursie, pozwoli Ci na tworzenie lub transmitowanie dowolnych materiałów ze swojego komputera. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Kamil Nalepa, twórca internetowy, YouTuber i posiadacz jednego z najpopularniejszych kanałów kreatywnych w Polsce.


Kurs OBS Studio - jak prowadzić transmisje live

Opanuj obsługę OBS Studio i naucz się prowadzić transmisje live. Zacznij streamować i nagrywać gameplay’e, prowadzić webinary czy szkolenia online na żywo. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 czerwca 2022 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!