Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Operator kamery od podstaw

Premiera: Kurs Operator kamery od podstaw


Kurs Operator kamery od podstaw

Dowiedz się jak obsługiwać kamerę telewizyjną i wykorzystać jej możliwości do tworzenia profesjonalnych materiałów na potrzeby mediów. Poznaj sprawdzone praktyki i najczęstsze błędy operatora kamery. Dowiedz się więcejChciałbyś połączyć swoją pasję z pracą i zostać kamerzystą? Zastanawiasz się jak nauczyć się obsługi profesjonalnej kamery telewizyjnej? Sprawdź naszą premierę: Kurs Operator kamery od podstaw.

W tym kursie zobaczysz jak wygląda świat operatora kamery telewizyjnej. Poznasz wszystkie podstawowe ustawienia i dowiesz się jak działają i po co są te wszystkie przyciski na kamerze. Zobaczysz jaki mają wpływ na obraz i na podstawie tej wiedzy nauczysz się dobierać odpowiednie ustawienia parametrów na nagraniu.

Po tym kursie będziesz mógł swobodnie pracować z każdą popularną kamerą. W trakcie tego kursu poznasz najcenniejsze porady, które autorka kursu zebrała podczas wieloletniej pracy na stanowisku operatora kamery.

Pozwoli Ci to uniknąć wielu błędów i źle nagranych materiałów. Dobre nawyki to coś od czego warto zaczynać. Dlatego dowiesz się jakie są plany filmowe, jak pracować z kamerą na statywie i jak podpinać poprawnie mikrofon aby dźwięk był w możliwie najlepszej jakości.

Poznasz ruchy kamery, które pozwolą wprowadzić Twojego odbiorcę w odpowiedni nastrój i dowiesz się jak poprawnie oświetlać osoby wypowiadające się do kamery. W trakcie kursu poznasz nie tylko dobre praktyki ale też dowiesz się czego zdecydowanie nie robić.

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas, pracę i na pewno pieniądze. Jeżeli szukasz wiedzy opartej na doświadczeniu to gwarantuję Ci, że w tym kursie właśnie ją znajdziesz. Zainteresowany? Wiesz gdzie kliknąć!

Szkolenie prowadzi Honorata Gruszecka, Operator kamery i montażystka, która od wielu lat jest związana z branżą foto-wideo.


Kurs Operator kamery od podstaw

Dowiedz się jak obsługiwać kamerę telewizyjną i wykorzystać jej możliwości do tworzenia profesjonalnych materiałów na potrzeby mediów. Poznaj sprawdzone praktyki i najczęstsze błędy operatora kamery. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 maja 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!