Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Optymalizacja reklam na Facebooku & Instagramie

Premiera: Kurs Optymalizacja reklam na Facebooku & Instagramie


Kurs Optymalizacja reklam na Facebooku & Instagramie

Odkryj sekrety skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Naucz się, analizować wyniki, optymalizować każdy etap marketingu na platformie Meta Ads i skalować swoje wyniki. Dowiedz się więcej
Kampanie na Facebooku mają spory potencjał na poprawę? Chcesz poznać sekrety optymalizacji i możliwości Meta Ads, z których korzystają zaawansowani marketerzy? W takim razie ten Kurs Optymalizacja reklam na Facebooku & Instagramie, jest właśnie dla Ciebie.

W tym kursie zobaczysz, jak wyciskać więcej ze swojego budżetu reklamowego. Przyjrzysz się dokładniej, jak działa algorytm reklamowy Facebook oraz jak możesz zdobyć nad nim większą kontrolę.

Poznasz sprawdzone triki, które pozwolą Ci na efektywne testowanie i skalowanie kampanii reklamowych. Dowiesz się, jak działają automatyczne reguły, które mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz zobaczysz, jak korzystać z niestandardowych grup odbiorców.

W trakcie kursu dowiesz się również, co możesz poprawić, tworząc kampanię zarówno na zimny ruch, jak i kampanie remarketingowe. Zobaczysz przykłady skutecznych kreacji, strategię tworzenia treści wideo do kampanii, a także poznasz strategie dla biznesów usługowych, jak i dla sklepów e-commerce.

Ważną częścią kursu jest również analiza i raportowanie. Nauczysz się monitorować reklamy, wyciągać wnioski oraz szybciej, trafniej podejmować decyzje, tak, żeby nie przepalać niepotrzebnie budżetu reklamowego.

Jeśli pracujesz w agencji lub jesteś freelancerem, to dowiesz się również, jak przestawić wyniki swoim klientom przy użyciu specjalnego kalkulatora wyników w Excelu.

Szkolenie prowadzi Mikołaj Ulikowski, pasjonat marketingu internetowego. Na co dzień tworzy i analizuje kampanie reklamowe Facebook Ads.


Kurs Optymalizacja reklam na Facebooku & Instagramie

Odkryj sekrety skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Naucz się, analizować wyniki, optymalizować każdy etap marketingu na platformie Meta Ads i skalować swoje wyniki. Dowiedz się więcejOpublikowane 31 października 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!