Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Optymalizacja strony sprzedażowej i zwiększanie konwersji

Premiera: Kurs Optymalizacja strony sprzedażowej i zwiększanie konwersji


Kurs Optymalizacja strony sprzedażowej i zwiększanie konwersji

Przekształć swoją stronę internetową w potężne narzędzie generujące sprzedaż. Wykorzystaj testy A/B, zadbaj o kluczowe elementy landing page i zwiększ konwersję z ruchu, który kierujesz na stronę. Dowiedz się więcej
Jesteś pewny, że zadbałeś o wszystkie ustawienia w kampanii? Dobrałeś trafne słowa kluczowe, odbiorców oraz stawki? Sprawdziłeś wszystko 5 razy, a Twoja strona i tak nie sprzedaje? Zastanawiasz się, gdzie szukać błędów, co i jak poprawić na swojej stronie docelowej, żeby osiągnąć lepsze efekty? W takim razie świetnie trafiłeś.

W tym Kursie Optymalizacja strony sprzedażowej i zwiększanie konwersji znajdziesz sprawdzone wskazówki i dowiesz się co i jak poprawić na stronie, żeby zwiększyć ilość konwersji. Dowiesz się również jakie elementy strony są ważne dla algorytmu i jak za pomocą dosłownie kilku zmian nie tylko zmniejszyć koszty za kliknięcie, ale sprawić, żeby Twoje reklamy były częściej klikalne przez odpowiednich odbiorców.

Zobaczysz też, jaki wpływ ma treść strony na wyniki słów kluczowych i treści Twoich kreacji. Pokażę Ci również, jak za pomocą Google Analytics 4 zlokalizować problemy na stronie, przez które użytkownicy z niej uciekają i przerywają swoje zakupy. Podam Ci propozycje zmian, które możesz wprowadzić, żeby właśnie to zmienić.

Nauczysz się sprawdzać skuteczność Twoich pomysłów i za pomocą testów A/B tak, aby zwiększyć współczynnik konwersji. W tym kontekście omówimy też tematy związane z dostosowywaniem strony do urządzeń mobilnych, szybkością ich wczytywania, nawigacją i napisami oraz grafikami produktów.

Usprawnienia, które wprowadzisz dzięki temu szkoleniu, pozwolą Ci zwiększyć konwersję z każdego kanału, którym kierujesz ruch na swoją stronę.

Szkolenie prowadzi Dominika Andrejko, która na co dzień pracuje w agencji marketingowej, gdzie specjalizuje się w analityce, wdrożeniach oraz w kampaniach Google Ads na rynki polskie i zagraniczne.


Kurs Optymalizacja strony sprzedażowej i zwiększanie konwersji

Przekształć swoją stronę internetową w potężne narzędzie generujące sprzedaż. Wykorzystaj testy A/B, zadbaj o kluczowe elementy landing page i zwiększ konwersję z ruchu, który kierujesz na stronę. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 grudnia 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!