Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs PhpStorm od podstaw

Premiera: Kurs PhpStorm od podstaw


Kurs PhpStorm od podstaw

Opanuj obsługę jednego z najlepszych IDE dla języka PHP. Poznaj przydatne integracje oraz pluginy i naucz się wykorzystywać sztuczną inteligencję jako asystenta w pisaniu kodu. Dowiedz się więcej
Kurs PhpStorm od podstaw zaczniemy od bardzo intrygującego i relewantnego tematu, czyli tego, w jaki sposób wspomagać się sztuczną inteligencją, która pomoże Ci pisać i sprawdzać kod. Używać do tego będziesz Github Copilot. Dowiesz się jak go zainstalować, skonfigurować i jak z niego korzystać, tak by rzeczywiście pomagał w pracy.

Najlepszą metodą na przyswajanie wiedzy jest nauka oparta na praktycznych przykładach i zadaniach, dlatego też w trakcie tego szkolenia stworzysz własny prosty projekt. Użyjesz do tego środowiska “dockerowego” i oczywiście języka PHP. Pojawią się także Nginx i MySQL.

Zapoznasz się tutaj z narzędziem PhpStorm całościowo. Zaczynając od podstaw - dowiesz się jak poruszać się po programie oraz bardzo rozbudowanych ustawieniach, aż do tego, w jaki sposób pisać kod w praktyce.

Poznasz też terminal, sposoby obsługiwania bazy danych z poziomu PhpStorm i dowiesz się w jaki sposób narzędzie to może wyręczyć Cię w pisaniu powtarzalnego kodu. W kursie nie zabraknie również omówienia narzędzia kontroli wersji Git i jego użycia w PhpStorm, aby przyspieszyć i zwiększyć Twoją produktywność.

Kurs prowadzi Jakub Mróz - programista specjalizujący się w PHP z latami doświadczenia jako programista. Na co dzień pracuje w PhpStorm, a w tym kursie dzieli się całym swoim doświadczeniem, by ułatwić Twoją pracę z tym programem.


Kurs PhpStorm od podstaw

Opanuj obsługę jednego z najlepszych IDE dla języka PHP. Poznaj przydatne integracje oraz pluginy i naucz się wykorzystywać sztuczną inteligencję jako asystenta w pisaniu kodu. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 sierpnia 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!