Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Podstawy elektroniki dla każdego

Premiera: Kurs Podstawy elektroniki dla każdego


Kurs Podstawy elektroniki dla każdego

Wejdź do świata elektroniki, układów, schematów i podzespołów elektronicznych. Dowiedz się jak to wszystko działa. Wykorzystaj zdobytą wiedzę do rozwoju pasji lub jako fundament kariery zawodowej. Dowiedz się więcej
Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób działają urządzenia elektroniczne, które Cię otaczają? Chciałbyś budować własne układy elektroniczne, ale brakuje Ci podstaw? A może jesteś po prostu studentem lub uczniem kierunków technicznych i szukasz praktycznego przewodnika po podstawach elektroniki?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Podstawy elektroniki dla każdego.

W tym kursie w końcu przekonasz się, o co w tej całej elektronice chodzi i jak się za nią zabrać, nawet jeżeli jesteś kompletnie zielony.

Dowiesz się, do czego służą poszczególne elementy elektroniczne, takie jak na przykład diody LED, rezystory tranzystory, potencjometry i wiele innych. Nauczysz się, czym jest opór natężenie napięcie pojemność elektryczna, a także jak rozumieć prawo Ohma.

Nie martw się, samej teorii będzie tak naprawdę niewiele, bo w ten kurs jest nastawiony zdecydowanie na wiedzę praktyczną. Tak naprawdę w każdej lekcji zobaczysz wykorzystanie konkretnych elementów elektronicznych, ale też całych układów.

Dowiesz się, w jaki sposób analizować obwody elektryczne oraz w jaki sposób czytać schematy. W trakcie samego kursu zbudujesz również układ sterujący diodą LED, a następnie wzbogacisz go o potencjometr.

To oczywiście tylko mały wycinek tego, co znajdziesz w kursie. Jeżeli więc fascynuje Cię świat elektroniki i chciałbyś poznać ją bliżej, od tej praktycznej strony to ten kurs będzie świetnym punktem startowym.

Szkolenie prowadzi Marcin Lesiński, który elektroniką zajmuje się zawodowo. Autor kursu posiada bogate doświadczenie z zakresu budowy układów elektronicznych oraz programowania mikrokontrolerów.


Kurs Podstawy elektroniki dla każdego

Wejdź do świata elektroniki, układów, schematów i podzespołów elektronicznych. Dowiedz się jak to wszystko działa. Wykorzystaj zdobytą wiedzę do rozwoju pasji lub jako fundament kariery zawodowej. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 czerwca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!