Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Podstawy księgowości dla przedsiębiorców

Premiera: Kurs Podstawy księgowości dla przedsiębiorców


Kurs Podstawy księgowości dla przedsiębiorców

Opanuj podstawy księgowości i śpij spokojnie, prowadząc biznes. Dowiedz się jak kalkulować koszty, rozliczać VAT, korzystać z ulg, prowadzić ewidencję księgową i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Masz świetny pomysł na biznes? Chcesz stać się niezależnym ale przerażają Cię kwestie związane z założeniem i prowadzeniem firmy? Nie wiesz jaką formę działalności wybrać i która forma opodatkowania będzie dla ciebie korzystna? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Podstawy księgowości dla przedsiębiorców.

Szkolenie pomoże nie tylko przyszłym przedsiębiorcom takim jak ty, ale też osobom, które prowadzą firmę od jakiegoś czasu. Ten kurs jest odpowiedzią na wiele Waszych pytań i wątpliwości.

W trakcie kursu poznasz najważniejsze aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dowiesz się jaką formę działalności i opodatkowania wybrać w konkretnych sytuacjach.

Nauczysz się kalkulować koszty działalności i poznasz konstrukcję podatku VAT. Dowiesz się jak wystawiać faktury, na czym polega prowadzenie ksiąg rachunkowych i jak korygować ewentualne błędy.

Ale dlaczego warto sięgnąć akurat po ten kurs i czym różni się on od innych? Przede wszystkim tym, że całą wiedzę przekazuje w przystępnej formie a wszystkie kwestie księgowe wyjaśniam prostym i ludzkim językiem. Nie ma tutaj cytowania zawiłych artykułów z ustaw podatkowych.

Nie czekaj więc. Zdobądź niezbędną wiedzę i samodzielnie zadbaj o profesjonalną i przede wszystkim bezpieczną księgowość w Twojej działalności. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Monika Krupa, księgowa, która od kilkunastu lat prowadzi własne biuro rachunkowe i na co dzień pomaga przedsiębiorcom. Autorka kursu dobrze zna problemy z jakimi muszą się zmagać przedsiębiorcy i co sprawia im najwięcej problemów.


Kurs Podstawy księgowości dla przedsiębiorców

Opanuj podstawy księgowości i śpij spokojnie, prowadząc biznes. Dowiedz się jak kalkulować koszty, rozliczać VAT, korzystać z ulg, prowadzić ewidencję księgową i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 kwietnia 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!