Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Podstawy tworzenia aplikacji na Androida

Premiera: Kurs Podstawy tworzenia aplikacji na Androida


Kurs Podstawy tworzenia aplikacji na Androida

Wykorzystaj możliwości Android Studio i języka Kotlin do tworzenie nowoczesnych aplikacji mobilnych na platformę Android. Dowiedz się więcej
Myślisz o karierze Android developera? Chciałbyś tworzyć aplikacje na największą mobilną platformę na Świecie, ale brak Ci praktycznych umiejętności? Marzysz o stworzeniu aplikacji mobilnej, która podbije rynek?

W takim razie nasza najnowsza premiera z pewnością Ci się przyda. Przedstawiamy Kurs Podstawy tworzenia aplikacji na Androida.

Nie martw się jeśli jesteś początkującym programistą. Ten kurs powstał z myślą właśnie o takich osobach. Szkolenie zaczniemy od podstaw, przejdziemy instalację konfigurację oraz podstawowe funkcje Android Studio.

Stopniowo, z każdą kolejną lekcją będziemy zagłębić się w tajniki androida. Dowiesz się czym są aktywności, fragmenty, zasoby, intencje i wiele wiele więcej. Zobaczysz jak budować pojedyncze okno aplikacji, przejścia pomiędzy nimi oraz kompletną nawigację.

Nauczysz się zapisywać stan aplikacji oraz testować jej funkcje na urządzeniach fizycznych oraz na emulatorach, a wszystko to na praktycznym przykładzie aplikacji do zarządzania wydatkami, którą stworzysz w trakcie kursu.

To, co najważniejsze to fakt, że wykorzystamy rekomendowane narzędzia ze stajni Android Jetpack, takie jak navigation component, data store czy room. Możesz być pewny, że dzięki wiedzy, którą zdobędzie się podczas tego kursu bez problemów będziesz mógł tworzyć swoje własne aplikacje.

Nie pozwól by świetne pomysły zostały tylko w tej głowie. Zacznij naukę i zaprezentuj swoją aplikację Światu.

Szkolenie prowadzi Rafał Rejek, Android Developer, który od wielu lat tworzy aplikacje właśnie na system Android.


Kurs Podstawy tworzenia aplikacji na Androida

Wykorzystaj możliwości Android Studio i języka Kotlin do tworzenie nowoczesnych aplikacji mobilnych na platformę Android. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 marca 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!