Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Power BI - podstawy analizy i wizualizacji danych

Premiera: Kurs Power BI - podstawy analizy i wizualizacji danych


Kurs Power BI - podstawy analizy i wizualizacji danych

Opanuj podstawy analizy danych w Power BI i zacznij pracować w Excelu jak profesjonalista. Pobieraj, przekształcaj, wizualizuj dane, twórz interaktywne raporty i wykresy. Dowiedz się więcej
Czy chciałbyś poznać narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł wizualizować oraz analizować swoje dane, a także zautomatyzujesz proces raportowania? Czy chcesz przyspieszyć i usprawnić swoją pracę z danymi? W takim razie na pewno zainteresuje Cię premiera kursu Power BI - podstawy analizy i wizualizacji danych.

W tym szkoleniu dowiesz się jak w praktyczny sposób rozpocząć swoją pracę z tym narzędziem. Kurs rozpocznie się od przedstawienia, czym jest Power BI i w jakim celu się go stosuje. Następnie pobierzesz darmowy program Power BI Desktop i już w 5 minut stworzysz swój pierwszy raport.

Nauczysz się jak łączyć się z różnymi źródłami danych: pliki Excelowe, tekstowe czy strony internetowe. To tylko kilka pozycji z długiej listy narzędzi i plików, z którymi będziesz mógł się łączyć i pobierać dane do swoich raportów.

Dowiesz się jak przygotować zestaw danych do późniejszej wizualizacji. Jak usunąć te niepotrzebne rekordy, oczyścić ze zbędnych znaków, zagregować swoje dane czy połączyć wiele tabel w jedną. Dobrze przygotowany zestaw danych znacznie ułatwi późniejszy proces wizualizacji.

Wartość dodaną osiągniesz dzięki stworzeniu kolumn obliczeniowych miar i relacji. Pozwolą one wyciągnąć z wielu tabel te najważniejsze zagregowane informacje, a wisienką na torcie będzie wybór z szerokiej gamy wizualizacji, zaprezentowanie Twoich danych i umieszczenie na portalu, z którego będą mogli korzystać uprawnieni współpracownicy.

Abyś mógł wyciągnąć jeszcze więcej z tego kursu, zostały do niego dołączone dodatkowe materiały i źródła wiedzy. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nowoczesnym narzędziem do raportowania jakim jest Power BI, to zapraszamy do skorzystania z kursu.

Szkolenie prowadzi Dominik Trznadel, który na co dzień pracuje jako Analityk Danych. Autor kursu lubi dzielić się wiedzą, a jego pasją jest tworzenie i udoskonalanie procesów analitycznych.


Kurs Power BI - podstawy analizy i wizualizacji danych

Opanuj podstawy analizy danych w Power BI i zacznij pracować w Excelu jak profesjonalista. Pobieraj, przekształcaj, wizualizuj dane, twórz interaktywne raporty i wykresy. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 stycznia 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!