Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Power BI - zaawansowane techniki analizy danych

Premiera: Kurs Power BI - zaawansowane techniki analizy danych


Kurs Power BI - zaawansowane techniki analizy danych

Wykorzystaj zaawansowane możliwości Power BI, języka DAX i M w analizie. Naucz się optymalizować zapytania, tworzyć rozbudowane raporty i wizualizacje ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych. Dowiedz się więcej
Czy zajmujesz się wizualizacją danych? Znasz już podstawy Power BI i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Szukasz rozwiązań, które ułatwią Ci analizę danych i podejmowanie ważnych decyzji biznesowych? Dobrze się składa, bo dziś mamy dla Ciebie premierę: Kurs Power BI - zaawansowane techniki analizy danych.

Z tego kursu dowiesz się jak wycisnąć z Power BI jeszcze więcej. Poznasz język M dzięki, któremu zoptymalizujesz proces pobierania danych do Power BI oraz otrzymasz dodatkowe możliwości niedostępne przy standardowym imporcie.

Dowiesz się jak korzystać z paska formuł, który pozwoli Ci podglądać i edytować kolejne kroki zapytania, a także z edytora zaawansowanego dającego te same możliwości, ale na całym kodzie.

Nauczysz się tworzyć własne funkcje, które przydadzą Ci się przy zapytaniach zaawansowanych oraz parametry, które uczynią Twój kod bardziej dynamicznym. Poznasz również język DAX, który pozwoli Ci wyciągnąć najważniejsze informacje ze wszystkich Twoich danych. Poznasz kilka sposobów agregacji i filtrowania danych, a co więcej nauczysz się korzystać z instrukcji warunkowych i funkcji logicznych.

Pokażę Ci sposoby dzięki, którym Twój kod będzie bardziej przejrzysty i czytelny. Nie zabraknie również informacji o wizualizacjach zaawansowanych. Dowiesz się jak uczynić swój raport bardziej interaktywnym i umieścić w nim dodatkowe dane np. po najechaniu kursorem na dany wykres.

Dowiesz się jak korzystać z wizualizacji wykorzystujących sztuczną inteligencję oraz wyszukiwać i wykorzystywać w swoim raporcie wizualizacje niestandardowe. Do kursu dołączone zostały materiały oraz dodatkowe źródła wiedzy. Dzięki nim będziesz mógł samodzielnie poszerzać i utrwalać swoją wiedzę, a także korzystać z Power BI na różne sposoby.

Jeśli zajmujesz się analizą danych to ten kurs odkryje przed Tobą zupełnie nowe możliwości dzięki Power BI. Do zobaczenia w kursie!

Kurs prowadzi Dominik Trznadel, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako analityk. Autor kursu uwielbia dzielić się wiedzą i tworzyć oraz udoskonalać procesy analityczne.


Kurs Power BI - zaawansowane techniki analizy danych

Wykorzystaj zaawansowane możliwości Power BI, języka DAX i M w analizie. Naucz się optymalizować zapytania, tworzyć rozbudowane raporty i wizualizacje ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 stycznia 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!