Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Praca z JSON i XML w praktyce

Premiera: Kurs Praca z JSON i XML w praktyce


Kurs Praca z JSON i XML w praktyce

Poznaj struktury formatów JSON i XML na praktycznych przykładach. Wykorzystaj zdobytą wiedzę niezależnie od języka, w którym programujesz! Dowiedz się więcej
Jesteś początkującym programistą i szukasz pierwszej pracy w IT? A może już przetarłeś pierwsze szlaki ale nadal masz problemy ze złożonymi aplikacjami biznesowymi, które komunikują się z różnymi systemami? Pewnie dlatego, że nie wiesz jakie dane są wymieniane i jak je czytać? Więc koniecznie sprawdź naszą premierę: Kurs Praca z JSON i XML w praktyce.

Znajomość języka programowania nie wystarczy aby pisać proste i skuteczne aplikacje biznesowe. Wymagana jest znajomość takich zagadnień jak bazy danych, formaty plików czy usług sieciowych.

Z tego względu format JSON i XML wydaje się obowiązkową pozycją do nauczenia przez programistę, aby mógł skupić się na tym co najistotniejsze w takich kwestiach, czyli modelowaniu danych a nie zastanawianiu się jaką składnię zastosować, czy ewentualnie jakie błędy poprawić.

Ten kurs zawiera wszystkie elementy niezbędne do zrozumienia i posługiwania się zarówno XML, jak i JSONem, dzięki czemu będziesz mógł przejść do tworzenia prostych, jak i tych bardziej złożonych modeli danych w swojej aplikacji.

Dzięki kursowi poznasz struktury formatów z którymi niemal na pewno będziesz miał styczność w zawodowym świecie. Szkolenie pomoże Ci w odczytywaniu i tworzeniu modeli danych, a także zarządzaniu, konfiguracją w aplikacjach z którymi będziesz pracował lub będziesz je utrzymywał. Do zobaczenia w kursie!

Kurs prowadzi Witold Mrózek, który posiada dziesięcioletnie doświadczenie jako programista Java. Autor kursu już od kilku lat zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla osób, które starają się przebranżowić i zostać programistami.


Kurs Praca z JSON i XML w praktyce

Poznaj struktury formatów JSON i XML na praktycznych przykładach. Wykorzystaj zdobytą wiedzę niezależnie od języka, w którym programujesz! Dowiedz się więcejOpublikowane 23 czerwca 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!