Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Produkcja spotu reklamowego od A do Z

Premiera: Kurs Produkcja spotu reklamowego od A do Z


Kurs Produkcja spotu reklamowego od A do Z

Dowiedz się jak zupełnie od zera przygotować spot reklamowy dla Twojej firmy, produktu lub usługi. Zbuduj własne studio, naucz się nagrywać i montować reklamy wideo małym budżetem. Dowiedz się więcej
Chciałbyś promować swoją firmę lub produkty za pomocą wideo? Masz już nawet jakiś pomysł, ale nie stać Cię na profesjonalną agencję? To nie problem, przecież jesteś w stanie zrobić to samodzielnie! Bez profesjonalnego studia, bez profesjonalnego sprzętu i bez umiejętności montażu. A jak to zrobić? Przedstawiamy naszą premierę: Kurs Produkcja spotu reklamowego od A do Z.

W tym kursie dowiesz się jak nakręcić reklamówkę, czyli krótki film reklamowy twojego produktu lub usługi. Poznasz niezbędny sprzęt na początek, oczywiście w wersji budżetowej.

Następnie odkryjesz kilka aspektów, które na pewno pomogą Ci się rozwinąć w dziedzinie filmu. Dowiesz się m.in. w jaki sprzęt warto zainwestować w przyszłości.

Omówimy również niezwykle istotne parametry obrazu. Dowiesz się, jak działają i co robią. Autorka kursu podzieli się z Tobą najcenniejszymi radami, które zdobywała przez wiele lat pracy na stanowisku operatora kamery. Pozwoli Ci to uniknąć wielu błędów i źle nagranych materiałów.

W kursie krok po kroku przejdziesz przez cały proces od pierwszego nagranego ujęcia, aż po montaż i efekty wizualne. Wszystko będzie omawiane na bieżąco, a Ty będziesz mógł montować razem z instruktorką. Dostaniesz również surowe materiały do montażu.

Jeżeli szukasz wiedzy, która opiera się na doświadczeniu, to w tym kursie ją znajdziesz. Zainteresowany? Wiesz gdzie kliknąć.

Szkolenie prowadzi Honorata Gruszecka, operatorka kamery i montażystka, która z branżą foto-video jest związana już od ponad 8 lat.


Kurs Produkcja spotu reklamowego od A do Z

Dowiedz się jak zupełnie od zera przygotować spot reklamowy dla Twojej firmy, produktu lub usługi. Zbuduj własne studio, naucz się nagrywać i montować reklamy wideo małym budżetem. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 listopada 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!